Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan boldog vagyok, Annyira...

Olyan boldog vagyok, Annyira örülök,3 év próbálkozás után terhes vagyok! Valaki aki próbálkozik a babával?

Figyelt kérdés
Most jöttem a nődokitól, még a férjemnek nem mondtam el, annyit szenvedtünk már 5 éve vagyunk házasok.. És az első baba lesz. 27N
2010. okt. 26. 09:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

lombikos anyuka! nagyon szorítok neked, melyik nap fogannak a picik? mert ugye ők is többen lesznek...

hármasikres

2010. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem sok. néha egy-egy kósza ájulásérzés, egy-egy émelygés. sok pisi, fáradékonyság és most kezdem érezni hogy húzódnak a méhet tartó szalagok. nekem már van egy kis pocak is, a doki szerint ennek tudható be. a 2hete péteken volt az A baba 6mm, a B baba 4mm és a C baba 5mm. :))) őket igy hivják egyenlőre :)
2010. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
tök jó amúgy, örülök, de ez nagyon nem kérdés.
2010. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szorítok neked az első próbálkozás lesz? (lombik). Mi is voltunk annyi vizsgálaton, és az orvosok sem kecsegtettek valami jó hírrel, mi is akkor lombikra mentünk volna...
2010. okt. 26. 09:49
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

a van aki próbálkozik a babával miért nem számít kérdésnek?

majd ha neked is lesz, rájössz ez egy olyan dolog, amit az ember szivesen kikiabál a világnak.:)

2010. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ja nagyon gratulálok, 3 pici jön nem semmi!:_)) Gondolom a férjed is úszik a boldogságba?
2010. okt. 26. 09:51
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni mekkora boldogság lehet megtudni, hogy érkezik a várva-várt picúrka...??? remélem nemsokára én is megtapasztalhatom, és szerintem én is itt fogom világgá kürtölni :)

Nagyon Sok Boldogságot, egészséget Nektek!!!!

2010. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem igazi kérdés? Lehet. De én amondó vagyok, hogy inkább ilyen kérdésből legyen napi száz, és ne ilyenekből: "Elvetessem, vagy megtartsam?", "Hány hetes terhességet lehet még elvetetni?" és "Mennyibe kerül egy abortusz?"!


Úgyhogy GRATULA!!!!!! :-) Legyetek nagyon boldogok!

2010. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan jolesett olvasni ezeket a boldog sorokat:-)Egesz felviditott:-) Minden jot kivanok Nektek!:-)
2010. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
én 26 leszek és már nagyon szeretnék, én is félek h. masnapság olyan nehezen lehet teherbe esni h.kifutok az időből,de a párom sajna várni akar amíg normalizálódik az helyzet(ház meg ilyenek),de én nem akarok addig várni.Elméletileg 2 gyereket tervezek, h. legyen testvére de ha még 1 sincs, hogyan szülök így időben 2 gyereket?
2010. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!