Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyósomnak...

Hogyan mondjam meg anyósomnak hogy ne sértődjön meg, hogy tovább nem kell hogy a gyerekre vigyázzon?

Figyelt kérdés
9hónapos a kislányom,anyóssal egy udvaron de külön házban lakunk. Nincsen köztünk probléma,és én szeretem de a gyerekkel nem tud báni. Szegénykém elég mozgékony,sokat mászik,feláll,és ebben a nagyanyja eléggé korlátozza. Vagy a kiságyba,vagy a kocsiba teszi állandóan mert ő nem bír utána menni. Olyankor annyira ideges vagyok,mert már nem 1-2hónapos az a gyerek. Állandóan altatja,úgy bánik vele mint egy újszülöttel.
2010. okt. 25. 15:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is a bölcsit szeretném. A párom nem látja át a helyzetet,hiába mondom mert ő reggeltől estig dolgozik. Ő csak azzal van hogy minek fizetni a bölcsit,mikor itt az anyja.
2010. okt. 25. 16:28
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Ezekkel az anyósokkal csak a baj van :) Viccet félretéve beszélgess el a férjeddel, bölcsiben a gyermekednek jobb helye lenne, mert ott vannak más gyerekek, stb...

Ha anyós fog vigyázni a gyerekre, akkor eleve szociálisan nem fog eléggé fejlődni arról nem is beszélve hogy mozgásilag is le lenne-lesz-van korlátozva. És pluszba még az is hogy estére nem fáradna annyira ki, ha állandóan kiságyba meg kocsiba akarja tenni hogy jót aludni, mint egy igazi fáradt gyerek. :) ezeket az érveket hozd fel a férjednek remélhetőleg az észérv meggyőzi hogy nem anyukája lesz a legjobb bébiszitter ha te visszamész dolgozni.

2010. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!