Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jézusom! Ezt ki írta és...

Jézusom! Ezt ki írta és kinek? Van aki ennek bedől?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 24. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam sincs, de biztos vannak egy ketten. Szánalom minden esetre.:)

Olyan mint ez:

[link]

2010. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy lehuzas az egesz, gondolom.En kivancsisagbol megrendeltem az ingyenes email akarmijuket, de ez kb fel eve volt, es meg nem kuldtek semmit...
2010. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőre feliratkoztam pár hónapja. Az álomlányos cucc nem rossz, persze arra megy ki, hogy egy darabig ingyen kapod az íméleket, aztán megírja, hogy a továbbiakat csak a fizetős kurzuson... Edzésmestertől csak pár ímél jött eddig.

Van még több ilyen, olvasok párat. Szerintem nem rosszak, igazából összefoglalnak egy-egy témát, ami gondolatébresztőnek jó. Persze előkerülnek a kamuzások is: "Elindítottam egy vadiúj tanfolyamot, ami még nincs is teljesen kész... eddig már többezer nőnek segített" - kicsit ellentmondásos.

De szerintem ennél sokkal, de sokkal rosszabb dolgok is vannak az interneten, hadd írogassanak, az is lehet, hogy van, akinek tényleg segítenek. Bár szerintem csak közhelyekkel foglalkoznak.

2010. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi voltam, mi ez, és kértem az e-mail-eket, de hát mit ne mondjak, ilyeneket én is ki tudnék találni. Mármint ez csupa olyan dolog, amit értelmes nő magától is tud, maximum nem szedi pontokba és ne lövi fel a netre.
2010. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam. Fárasztó. Az egész csak arról szól, hogyan manipuláld a pasikat. Még hogy gondolatébresztő...
2010. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,őszintén el kell küldeni a pasidat a k. anyjába,mert neked olyanod van,alkalmazkodás=hazugság.Nagy divat ez manapság.Sok boldogságot az ilyen életfelfogáshoz,én is boldog vagyok,mert tudom,mikor kell alkalmazkodni.

Mindenki másnak:meglátjátok,most jön az a rész,mikor jól lesajnál a kedves előttem szóló,hogy én milyen szánalmas is vagyok.Fogadunk?

2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:19


Az előtted szóló vagyok. Nem sajnállak.

Az alkalmazkodás ösztönösen jön, ha szeretünk valakit. Ha tudatosan csinálod, amit a fenti linken olvashatsz, az manipuláció. Semmivel sem jobb, vagy hasznosabb, mint a reklámok. Sőt. Ha tudatosan csinálod, kétlem, hogy szereted a párodat. De akkor is, ha elküldöd ösztönösen a k. anyjába, ahogy írtad.

2010. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy kapcsolaton igenis tudatosan kell dolgozni, hogy jó legyen hosszú évek múltán is. De nem manipulációval, átveréssel, hazugsággal, hanem őszintén, együtt! (nem csak a nő a pasit manipulálva) mindent megbeszélve. Tudatosan odafigyelni a másik mit szeret, hogyan tudok a kedvében járni, mivel tudom az érdeklődését fenntartani - természetesen csak akkor ha tőle is elvárhatom mindezt cserébe.

Valamint nem minden férfi egyforma, nincs univerzális recept amivel "kezelni" lehet őket, a saját párodat kell megismerned hogy ő mit szeret, mire érzékeny, mit értékel. Ezért is hülyeség ez a netes gyorstalpaló.

2010. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek.
2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemtom csajok, nekem megy tudattalanul is. Pl. szomorú leszek, ha látom, hogy ő is az, és vidám, ha valamivel örömet szereztem neki. Mindezt attól függetlenül, hogy ő mit tesz értem. Persze az az igazi, ha ő is így áll a dologhoz, de ha szeretek valakit, még az sem zavar, ha nem.
2010. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!