Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én vagyok az ostoba?

én vagyok az ostoba?

Figyelt kérdés

16/fiú egyszerűen nem értem meg hogy anyámnak mire jó az ha csődből csődbe tesz minket és nagyon szarul esik mert avval mindig elvan foglalva hogy vele mi van de hogy én 1éve depressziós lettem és majdnem öngyilkos lettem nem tud az is az ő hibája volt mert pl tesóm is mondta akkor hogy nem vagyok rendben és el akart vinni dokihoz csak anyám közölte nincs ennek a gyereknek semmi baja szal nem!

már meggyógyultam hála tesómnak.. de egyszerűen téll kezdem elhíni hogy felesleges vagyok és semmire nem jó bármit csinálók az rossz anyámék szerint pl kiborítom a cukrot és már fogyatékos vagyok stb de most én vagyok az idióta hogy el s hiszem ezt? mert totál semminek érzem magam:(


2010. okt. 23. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát az írásodból nem tűnik ki, hogy egy agytröszt lennél

azé' hogy a kérdésedre válaszoljak :)

anyádat meg pofozd le :) -de csak ha muszály!

2010. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát az írásodból nem tűnik ki, hogy egy agytröszt lennél

azé' hogy a kérdésedre válaszoljak :)

anyádat meg pofozd le :) -de csak ha muszáj!

2010. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
El kell menned. Nem lehetne összefogni a tesóddal és együtt emenni?
2010. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

tesom már nem lakik itthon

de vagy koleszba megyek vagy hozzá költőzők elvileg de ez most per pill csak anyámékon múlik :S

2010. okt. 26. 07:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Ilyen felkészítéssel nálam nem az történt,hogy jobban helyt tudtam állni,hanem az,hogy pánikbeteg lettem!

Én is el lettem időnként mondva sok mindennek,sehogy sem voltam megfelelő,az anyagi ügyekbe nem volt beleszólásom,ellenben én voltam a hibás azért is,mert anyám a hátam mögött több százezres kölcsönökbe verte magát és mindenki elvárta,hogy én fizessem ki,azt,amiről nem is tudtam...Most meg rám fogja,hogy csak bebeszélem magamnak a rosszulléteket.Az a csoda,hogy még nem kerültem a diliházba mellette!...Inkább nem is sorolom.Látod kérdező,nem vagy egyedül!Mit lehet csinálni?Igyekezni minél kevesebbet tartózkodni az ilyen "anya " közelében és amint van egy lehetőség,minél messzebbre menekülni tőle!Vesd bele magad a tanulásba ,hogy jó munkád legyen és ezt meg tudd valósítani,amíg nem késő!Az idegeidre pedig vigyázz nagyon!

2010. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

hát nekem bevált mármint folyton képzem magam 5ős az átlagom suli legjobb tanulója vok és német perfekt

sók lehetőségem lenne de anyám szerint "úgyse menne de ez se tart vissza ép hogy már most többet ért el mint ők :D

de nemsokára vége lesz kinyitottam a szám most az 1 szer én vok a főnök nincs beleszólásuk mit csinálók vagy hova megyek most már :D elkezdhetek élni is 1 picit :D

2010. okt. 27. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!