Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én vagyok az ostoba?

én vagyok az ostoba?

Figyelt kérdés

16/fiú egyszerűen nem értem meg hogy anyámnak mire jó az ha csődből csődbe tesz minket és nagyon szarul esik mert avval mindig elvan foglalva hogy vele mi van de hogy én 1éve depressziós lettem és majdnem öngyilkos lettem nem tud az is az ő hibája volt mert pl tesóm is mondta akkor hogy nem vagyok rendben és el akart vinni dokihoz csak anyám közölte nincs ennek a gyereknek semmi baja szal nem!

már meggyógyultam hála tesómnak.. de egyszerűen téll kezdem elhíni hogy felesleges vagyok és semmire nem jó bármit csinálók az rossz anyámék szerint pl kiborítom a cukrot és már fogyatékos vagyok stb de most én vagyok az idióta hogy el s hiszem ezt? mert totál semminek érzem magam:(


2010. okt. 23. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kerüld anyudat legyél a haverokkal sportolj, lépj be mindenféle szakkörbe jobban érzed majd magad a haverokkal mint anyuddal.
2010. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyád érzelmi csődtömeg, ne foglalkozz azzal, amit mond. Ha elfelejtkezik törődni gyermeke külső-belső világáról, akkor nem érdemel meg téged. Ez csak az én véleményem... de ne érezd magad semminek, hanem találd meg magadban az érdekes, értékes dolgokat. Foglalkozz azzal, amit szeretsz, és ne vedd figyelembe "anyád" hülyeségét. Szerintem ő nem érzi, mennyire megbántott az utóbbi egy évben, bár ezt nem tudhatom, lehet még régebben is. Nődd ki. Szerintem anyádnak tőled kellene tanulnia! ;) Minden jót!


19/F

2010. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a másik fele amit kifelejtetem hogy be vagyok zárva szinte napi24 órát:S se buli se haverok se senki itt kel üljek:S

pedig szinte mindent én csinálók főzők mosok takarítok dogozom diákmunkám van de a pénz természetesen fele anyámé másik fele a számlámon marad szal 1 barátom sincs suli meló azt itthon is meló azt örülők ha este aludni van időm:S

2010. okt. 23. 22:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor kaptam hasonló, sőt ilyen jelzőket. El lehet tűrni egy darabig, de majd 20 évesen ha eleged lesz, és úgy döntesz, hogy a saját lábadra állsz inkább elköltözöl. Lehet hogy csak albérletben, de egy saját fizetésből ki lehet jönni, és ami a legfontosabb: Ott majd nem baszogatnak, hanem majd könyörögnek hogy gyere haza!


Ui: Kérdezd meg tőle, hogy majd felnőttkorodban ugye te is hívhatod az unokáját fogyatékos idiótának? (már csak hogy meg ne szakadjon a családi hagyomány...)


36F

2010. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 UM4 válasza:

ilyen lelki "felkészítéssel" jobban helyt tudsz majd állni az életben mint sokan, ha kibírod addig. sztem fogod

nem vagy értéktelen, van több olyan dolog amihez tehetséged van, lehet hogy sokáig tart amíg rájössz mik ezek, utána viszont boldog és teljessé váló életet élhetsz.

ha a melók mellett maradna időd igyekezz gyarapítani a műveltségedet mert az egyre több tudás segít közelebb kerülni a bölcsességhez

(ez sz@r hittérítő szövegnek hangzott de valahogy így van)

és végül: egy illetőnek volt egy jelmondata a maga számára hogy a nehézségek ellenére ne omoljon lelkileg össze egy, még a tiednél is nyomasztóbb rabságban: Ruhe bewahren! (nyugalmat megőrizni!) német helyesírási hibáért elnézést

2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát kősyke a biztatást de nem szeretnék még1 szer ódáig eljutni hogy annyira főlősnek érzem magam hogy megint bevegyek 32db nyugtatót tesómnak köszönhetem az életem és ígéretet tetem neki de félek hogy vissza esek vagy bármi:S

Várok még válaszokat tippeket bármi ami hasznos lehet

2010. okt. 23. 22:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Jézusom!!16 évesen 32 db nyugtató??,Az anyád meg ezek után is igy bánik veled...Szerintem költözz el onnan...Nagymamához,rokonokhoz,ahova csak tudsz...Ennél még az intézet is jobb lenne...Nagyon sajnálom:(
2010. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudsz elmenni kollégiumba?pl. pestiek is szoktak pesti kollégiumba menni
2010. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te figyu. Beszélgetni nem szoktatok egymással?
2010. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak.Suliban nincsenek barátid? Nem találkozhatsz velük suli után?

a tesódtól meg nagyon kedves, hogy segített.

Sajnállak, hogy anyád ilyen.

Ha akarsz írj privit!


Szia!

2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!