Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudok pszichológushoz menni,de rengeteg problémám van,amit nem tudok megoldani,és semmi nem segít! Úgy kelek fel mindennap,hogy meg akarok halni! És napról napra rosszabb! És a családom se segít:(
2010. okt. 23. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem veszel részt semmilyen közösségi programban?

Én 15 évesen annyi mindent csináltam...


Járj szakkörökre, klubbokba, sportklubbokba, mittomén karatéra, az még önbizalmat is ad.


És ezeken a helyeken egyrészt kiadod a depidet másrészt könnyebben ismerkedhetsz.


A sport amúgy alapból jó depi ellen. Sportolsz valamit?


Miért gondolod hogy nem szeret senki? Nem lehet hogy inkább te nem szereted magad?

2010. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
20: 33-mas nem tudok privit írni:S s nem sportolok semmit,hiéába jértam szakkörökre,ott se ment az isemrkedés,csak kiutáltak,úgy meg felesleges az egész:(
2010. okt. 23. 20:50
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alacsony az önbizalmad. Ne add fel! Én is mindig a "lúzer klubba" tartoztam. De én sose bántam, imádtam olvasni, a mai napig szívesebben olvasok egy könyvet mint lógok másokkal pedig már sok barátom van és kétszer annyi idős vagyok, mint te. Találd meg önmagadat és szeresd önmagadat! Néhány quick fix tipp:

1. Írj le minden nap pár dolgot, amiért hálás vagy. (Istennek, a sorsnak, az életnek, más embereknek,mindegy.) Pl az egészséged, hogy nem vagy vak vagy süket, hogy szépen süt a nap, vagy hogy valaki kitalálta a munkaszüneti napokat stb. Gondolkodj el rajta. Próbálj más más dolgokat gyűjteni minden nap, de ha nem megy, ugyanazokat is átnézheted. És légy hálás! Ez a pozitív gondolkodást segíti.

2. Írj egy listát a jó tulajdonságaidról. Olvasd át minden nap, ilyen formában pl: segítőkész vagyok, kedves és barátságos. Ismételd el annyiszor ahányszor csak tudod reggel, délben és este is.

3. Próbálj többet mosolyogni, de ne várj cserébe semmit. Ha nem mosolyognak vissza, ne foglalkozz vele, te csak adj mosolyt és jókedvet az embereknek. Ha nem megy, csak pozitív gondolatokat küldj a járókelők felé magadban. Minél gyakrabban teszed ezt és minél többet adsz annál több lesz neked is.


Ezek talán butaságoknak tűnnek, de ha rendszeresen gyakorlod őket pár hétig,jobban fogod érezni magad. Ja, és mindenképpen sportolj valamit, mert a mozgás beindítja az endorfinokat (örömhormonok) a szervezetben. De csak a mozgás öröméért menj, ne ismerkedni. Az majd jön magától.


Sok sikert, gondolok majd rád!

Egy ex-lúzer

2010. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)majd elmegyek anyukémmal futni:)
2010. okt. 23. 21:08
 15/19 anonim ***** válasza:

veled egykorú vagyok, voltak hasonló problémáim

írjál privátot nyugodtan!

2010. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
utolsó,sajnos nem tudok:Smerrt nincs olyanod,h tudjak írni,nem tudsz te esetleg?:)
2010. okt. 23. 21:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Hmm, én is ilyen voltam.

Hát túl kell élni ezt az időszakodat.

Legjobb amit tehetsz, hogy fordíts időt súlyzózásra és tanulásra, nyelvtanulásra ha lehet leginkább. Hogy később ha idősebb leszel legalább ne lásd teljesen elvesztegetettnek ezt a még néhány évedet.

+ ha izmosodol a csajok jobban fognak közeledni hozzád :P

2010. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok:D de köszi a választ:)
2010. okt. 24. 13:20
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja és mindekinek visszírtam:)
2010. okt. 24. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!