Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudok pszichológushoz menni,de rengeteg problémám van,amit nem tudok megoldani,és semmi nem segít! Úgy kelek fel mindennap,hogy meg akarok halni! És napról napra rosszabb! És a családom se segít:(
2010. okt. 23. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért nem tudsz pszichológushoz menni?
2010. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Sajnálom,hogy így érzel!Kérdezz tapasztalt embereket,barátokat a problémáid megoldásához.Beszéld ki magadból,különben belülről emészted magad és rámehet az egészséged is!
2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez a nagy baj,hogy nincs kinek:S 15 éves vagyok,de senki nem hallgat meg,nincs sok barátom,a suliba egésznao egyeüdl vagyok:S nagyon nem megy az ismerkedés/barátkozás,és amikor hazjövök sokat gépezek,hogy legalább vkivel beszéljek,de akkor itthon csesztetnek,hogy miért gépzeke annyit,de ha vkivel kell beszélnem:S
2010. okt. 23. 20:26
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem mersz pszichológushoz menni,mert a családod furán nézne rád:(


bocs ha nem így van

2010. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Suliban nektek nincs iskolapszichológus?

ha van szerintem érdemes lenne meglátogatni, és akkor otthon sem tudják meg:)

2010. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem,nem a merés semmi ilyen,hanem a szüleimet nem érdekli,hogy mi van velem:( Mindenre azt mondják,hogy csak hisztizek! Szerintetek az hiszti,hogy azért vagyok szomorú,mert nem szeret senki? és soha nem tudtam beilleszkedni sehova?
2010. okt. 23. 20:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, pont ezért kérdeztem a korod. Minden iskolának van kijelölt pszichológusa, őt keresd meg. Lehet, hogy nem az iskola épületében van, hanem máshol, kérdezd meg az osztályfőnököd.

Ez a pszichológus csak hasonló korúakkal foglalkozik, mint te, szóval fog tudni segíteni. És egy fillért sem kell neki fizetned.

2010. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha írsz privátot szívesen beszélgetek Veled. :)

Én is nehezen ismerkedő típus vagyok, de imádok beszélgetni.

2010. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Velem beszélgethetsz, hasonló vagyok hozzád. Privátban írd le az msn címed.
2010. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privátot, sokat kérdezek, de fogunk megoldást találni ;)
2010. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!