Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnt már nektek is, hogy...

Feltűnt már nektek is, hogy mindig az anyák a hibásak, rosszak?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy miért van ez..Az ide írt fiatalok szerint az anyjuk gonosz,lelketlen,állandóan bántja őket.Csak nekem furcsa ez,hogy csakis rossz anyák vannak?

Azért arra is kíváncsi lennék,hogy aki ilyen panaszt ír,annak az anyja is olvassa,vagy tud róla,hogy utálják,megvetik,és minden csak nem jó ember?

Miért van ez? Vagy a fiatalok sose hibáznak?

38/N


2010. okt. 23. 19:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem az anyám többször megütött és megrúgott már, amellett minden nap megállás nélkül ócsárol. Szerinted?
2010. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek "jó" anyja van az nem ír ide.
2010. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Biztos van olyan aki csak túloz és mérgében szidja itt az anyját, viszont olyanok is vannak, akiket vernek, megalázzák őket és jogosan van felháborodva. A másik, hogy az, hogy nem az ide író pár száz emberre kell alapozni.
2010. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
"vannak"
2010. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Amugy en is el szoktam dobni az agyam a sztoriktol, amik itt mennek.Pl., hogy ok nelkul utik-verika gyereket.Eleinte azt hittem, h kamukerdesek, de annyian allitottak mar ilyet, h csak van benne valami igazsag.Engem is volt, h Anya jol megtepett, de mindig volt ra ok.Indokolatlanul sose bantott.Hihetetlen, h egyes anyak mit muvelnek(ha tenyleg igazak a sztorik)
2010. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak olyan "édes"anyák akik a rossz párkapcsolatból felgyülemlett stresszt a gyerekükön vezetik le,főleg ha a gyerek hasonlít valamiben az apjára.
2010. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Így van, akinek nincs gondja az anyukájával, nem írja ki hogy anyámmal minden oké, mit csináljak szerintetek? :)

Pl. nekem is minden rendben anyukámmal, ezért soha nem írtam róla kérdést.

2010. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két ideírogató miatt nem kell azt gondolni, hogy minden anya rossz.nyilván hülyeség lenne megkérdezni azt hogy Szerintetek miért ilyen kedves az anyukám?
2010. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Én megértem,hogy vannak olyan anyák / szülők akik tényleg verik a gyereküket,vagy éppenséggel nem foglalkoznak vele..Ez alól én sem voltam kivétel.De azért szidni egy anyát,mert nem engedi hogy 14 évesen a barátja ott aludjon,vagy nem engedi bulizni mert rosszak a jegyei...Nos ilyenkor nem hiszem hogy olyan rossz lenne a szülő,hiszen igyekszik jóra nevelni a gyermekét..Miért baj az,ha egy anya csak jót akar?

És most nem a verésekre gondolok..

2010. okt. 23. 19:55
 10/27 A kérdező kommentje:

Vagyis azt mondjátok,hogy a fiatal gyerek csakis jó lehet? Ők sosem hibáznak?

Az is jó gyerek aki ide leírja,hogy "utálom az anyámat" mert nem enged fiúzni?Vagy leqrvázza?Mert ilyen sok van itt..

2010. okt. 23. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!