Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen üres anyám lelke?

Miért ilyen üres anyám lelke?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, anyám meggátol mindenben. és ezt nemcsak érzem, így is van. És itt nem arról va szó, hogy félt vagy ilyesmi. Állandóan kérdezősödik mindenről, mindig blamál engem. Mert a másik mindig jobb. nem birja a barátomat, azért, mert "hire" van a családjának. a miénk egy fokkal sem jobb...csak valahogy mindig a másik szemében könnyű megtalálni a szálkát....

Úgy érzem egy olyan tökéletes, robotembert akar faragni belőlem, aki csak neki szolgál! + rám akarja eröltetni hogy iratkozzak jogi egyetemre, mert abban van a jó és megbizható jövő, sok pénzzel. Ebből is látszik, hogy a pénz számára az egyetlen érték. Szeretet már nincs benne, csak a szépet mutatja máindenkinek, itthon pedig hisztériázik. Hála neki apámtól is eltávolodtam. Én még mindig nagyon szeretem apát, de anyám elérte, hogy állandóan azzal zargassam, hogy adjon nekem mégtöbb pénzt, hogy neki ne kelljen! Borzasztó! Már rengetegszer szembeszálltam vele, de brutális módszerei vannak. Pszichikailag teljsen leépitett, pl.napokig hozzám sem szólt, egyedülhagyott, a nagyszüleimet rámharagitotta, elérte h úgy tekintesenek rám, mint egy hálátlan mostohagyerekre.Ezzel telt gyermekkorom nagy része... Az évek során sikerült elérnie h kötődjek hozzá, mivel tudja h pszichikailag nem tudom elviselni ezeket a büntetéseket, inkább alkalszkodok. Nagyon fáj kimondanom, de úgy érzem anyám tönkretette az egész életem.


2010. okt. 22. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad légy erősebb ha nem szól hozzád az neked jó, ha pletykál a családban te is pletyiz róla, gondolom már a felnöt kor környékény vagy a barátoddal foglalkoz a jövödel. Keres egy neked tetsző sulit, költöz albérletbe, koliba nem kell mindent lenyelni.
2010. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azt megkérdezhetem hogy mennyi idös vagy,miért nem mész még külön?

nem hiszem hogy én tudnék ilyen emberel eggyütt élni

Én a helyedben nem türnék.

És amikor a család ellen hangolt téged addig te mit csináltál,probáltad védeni magad vagy kimagyarázni?Nekem is volt olyan hogy beakartak kavarni,de attol függ hogy állsz a dolgokhoz.

Védd meg magad,ne legyél nyuszi.

Igy semmi nem lesz belöled

2010. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár engem büntetnének hallgatással. Inkább ordítással szoktak.
2010. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
veled legalább foglalkoznak, tudom sovány vigasz, de vannak olyan fiatalok, akikkel senki nem törődik, és senkire se számíthatnak, nekik még ettől is rosszabb.
2010. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukad boldogtalan ember, nem becsuli onmagat es ezaltal teged sem.Valoszinuleg o maga sincs ezzel tisztaban.
2010. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ilyen élete volt, ilyen hatások érték. Tényleg jó lenne, ha értenéd. Azért, hogy ne vedd magadra az ő terheit, illetve le tudd tenni azokat a lelki terheket amiket már átvettél, és le tudj válni róla, és el kezdd a saját életedet.


[link]


segíteni fog!


Ha valami ellen harcolunk, az a valami csak meg fog erősödni.

2010. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!