Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan Ő EZT élvezi?

Most komolyan Ő EZT élvezi?

Figyelt kérdés

Énis mint minden tinilány küzdök azzal hogy elfogadjam magam,mindig elérek addig a pontig hogy elfogadom magam szépnek,csinosnak érzem magam és kiépítem a magabiztosságom majd jön anyum és egy szempillantás alatt fölbe döngöli az egészet.jön az hogy kövér vagyok( amúgy nagyon nem vagyok az de mindegy),száraz a hajad,kivan száradva a szád, hogy öltöztél már fel megint...stb.

mindenki dícsér hogy csinos vagyok meg milyen jó cuccaim vannak erre hazajövök és anyum meg állandóan oltogat, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja én vagyok a rossz meg hogy szemtelen vagyok ha nem azt veszem fel amit ő mond vagy amit ő is felvenne akkor szarul nézek ki..miért csinálja ezt? buli előtt ha kisminkelem magam akkor is a hibát látja hogy jajj hogy festem ki magam meg iylenek..aztán amikor kilépek az ajtón elhint egy csini vagyot de akkor már régen a föld alatt van az önbecsülésem.én jól érzem magam abőrömbe.Ő miért enm képes ezt elfogadni?


2010. okt. 22. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"HOGYNE ÉLVEZNÉ!!! Irigy rád! Ha megfigyeled a környezeted rájössz, hogy a korosabb nők irigyek a fiatalokra, és nem kivétel ez alól,hogy te a lánya vagy. "


Ez így van! Én is a saját bőrömön tapasztalom. Mondjuk édesanyám soha nem volt velem ilyen. Sőt mindig is azt mondta, hogy szép vagyok. :) Mert minden anyának a saját gyereke a legszebb. Viszont ezek a korosodó nők borzalmasak, kiállhatatlanok, undokok, keserűek, féltékenyek. Azt élvezik, mikor fiatal lányokat alázhatnak meg, olthatlak le. Én soha nem leszek ilyen kiállhatatlan banya, inkább ássanak el élve...

22/l

2010. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam olyat, ahol az Anya féltékeny volt a lányára. Lehet, hogy nálatok is ez a helyzet. Az is meglehet, hogy ő is ezt kapta az Anyukájától...
2010. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsilány!


Én pasi vagyok, már nem fiatal. Álltam annak idején és most is, eleget a tükörben. Mondtam magamnak, hogy magas vagyok izmos és sármos. Felépítettem magam.


DE sohasem voltam, se magas, se izmos, se sármos. Hamarabb kellett volna elfogadnom a valóságot és azt erősíteni magamban ami igazi érték bennem, amikkel ténylegesen rendelkezem.

2010. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem , nem élvezi. Azt élvezné, ha az ellenségei mind megsemmisülnének, hogy neki milyen tökéletes lánya van. Ő pedig büszke lehetne a művére.

Lehet, hogy neki kisebbségi érzése van, fél attól, hogy mit mond a külvilág.

Elfelejti, hogy nem fontos a külvilág, a gyereket egyszerűen csak szeretni kell, és bízni benne.

Szóval nem élvezi, csak így nevel , így törődik veled, így akar jót.

Mondd meg neki, hogy neked fontos, hogy hogy érzed magad a bőrödben lelkileg is , és te szereted, ha nem vagy tökéletes. Neked így jó, mert ha egy picit lazább vagy, megnyugszol, és máris sokkal szebbnek érzed magad. Amitől az ember tényleg szebb is lesz.

2010. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Várom az öregkort, amikor, már nincsenek hormonok, amikor, már nem fontosak a pasik. amikor már lehetek szabadon , nyíltan csúnya. Nincs smink, nincs gyötrődés. Szuper lesz! Éljen a szabadság!!!!
2010. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Kicsilány rám hallgass.


Egy lánynak nem szépnek kell lennie, hanem kedvesnek. Ha szép vagy, akkor csak olyan fiúk jutnak majd, akik a szép lányokra hajtanak és az ilyen fiúk nem akarnak családot, gyereket, és nem szoktak hűségesek lenni, mert később is a szép lányokat keresik majd.


A kedves lányokat a rendes fiúk veszik észre, akikkel lehet aranylakodalmat is ünnepelni.


Rám hallgass.

2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11:06os

akkor szerinted ha valaki csúnya de kedves akkor nyilván oda lesznek érte a fiuk és meglesz az esélye hogy kiválassza, kivel illik össze, ugye? van egy rossz hírem, ahhoz hogy egyáltalán esélye legyen megmutatni a kedvességét, a leányzónak szépnek kell lennie! mert különben szóba nem fognak állni vele, és ki sem derülhet hogy milyen a személyisége.

bocsi, kicsit offoltam, de erre reagálnom kellett.

2010. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem kifejezetten szép, attól még nem "ronda". Létezik egy harmadik doboz is.


Az emberek többsége átlagos minden tekintetben. Aki ezt nem fogadja el, az nem érti az "átlagos" kifejezés értelmét.


Kicsi lány! Aki kedves lány, az sok értékes fiúból választhat. Aki szép, az még több értéktelenből.


Rám hallgass.

2010. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hány centi és kiló vagy?

+ tényleg ne figyelj arra amit anyád mond.

2010. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
175 cm és 58 kg
2010. nov. 21. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!