Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan Ő EZT élvezi?

Most komolyan Ő EZT élvezi?

Figyelt kérdés

Énis mint minden tinilány küzdök azzal hogy elfogadjam magam,mindig elérek addig a pontig hogy elfogadom magam szépnek,csinosnak érzem magam és kiépítem a magabiztosságom majd jön anyum és egy szempillantás alatt fölbe döngöli az egészet.jön az hogy kövér vagyok( amúgy nagyon nem vagyok az de mindegy),száraz a hajad,kivan száradva a szád, hogy öltöztél már fel megint...stb.

mindenki dícsér hogy csinos vagyok meg milyen jó cuccaim vannak erre hazajövök és anyum meg állandóan oltogat, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja én vagyok a rossz meg hogy szemtelen vagyok ha nem azt veszem fel amit ő mond vagy amit ő is felvenne akkor szarul nézek ki..miért csinálja ezt? buli előtt ha kisminkelem magam akkor is a hibát látja hogy jajj hogy festem ki magam meg iylenek..aztán amikor kilépek az ajtón elhint egy csini vagyot de akkor már régen a föld alatt van az önbecsülésem.én jól érzem magam abőrömbe.Ő miért enm képes ezt elfogadni?


2010. okt. 22. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
törődj bele, ő már nem fog változni. tapasztalatból mondom, anyám is ilyen. mintha magamat olvastam volna vissza. csakhogy én lassan már 23 vagyok. én szóltam már neki szépen, kulturáltan, hogy ez annyira azért nem tesz jót a kis lelkecskémnek, de azóta se változott semmit. szóval, szerintem ne foglalkozz vele. nem lehet mindenkinek megfelelni! én erre jutottam.
2010. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom miért csinálja ezt anyukád ahelyett, hogy inkább megdicsérne, hogy mennyire jól nézel ki. Lehet soknak találja talán, amit művelsz, vagy fogalmam sincs :S
2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, minden attól függ, mennyi idős vagy
2010. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
mert féltékeny, hogy te még fiatal vagy és szép, de ő már nem lesz soha olyan, mint te. amúgy soha nemm értettem az olyan anyákat akik a hibákat keresik a lányukban, ahelyett hogy büszkék lennének rájuk, hogy milyen szépek...
2010. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád egyszerüen beteg.Biztatás helyett lealacsonyítani a gyereket????????Irígy hogy te a saját lánya jobban nézel ki mint ő,vagy ahogy ő kinézett x évvel ezelőtt.....
2010. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
mutass képet,és véleményezünk,hogy igaza van-e:)
2010. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

HOGYNE ÉLVEZNÉ!!! Irigy rád! Ha megfigyeled a környezeted rájössz, hogy a korosabb nők irigyek a fiatalokra, és nem kivétel ez alól,hogy te a lánya vagy. Ne törődj se a megjegyzésekkel, se a fintorgásokkal! Egyszer vagy fiatal! Vágj vissza, de ne bántsd meg! Legyen önbizalmad!


Ja, és még valami! Kérdezd meg hogy mit fog szólni hozzá nagymamaként, ha te is (ahogy otthon láttad) majd szarrá szekálod az unokáját?

2010. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
és ha anyukádnak van igaza?
2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

23:18 - "szarrá szekálod az unokáját", nagyon ütős megjegyzés, piros-pont!

Jó tükör az ilyen típusú anyukáknak meg apukáknak, akik miatt ez a kérdés is ide kikerült ...

2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami gyenge pontja. Vágj vissza.
2010. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!