Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mér kell? (Kérdésed túl...

Ezt mér kell? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elég jóba vok az anyukámmal.régebben sokat veszekedtünk de am elég jól kijövünk.viszont van egy-két dolog ami nagyon felidegesít.

PL.:három tantárgyból évelején nagyon elbasztam mert irodalom:1,matek:1,nyelvtan:2.ezek fontos tantárgyak és azt mondta h amig nem javítom ki ezeket a jegyeket nem mászkálhatok a barátnőimmel.(párszor mégis rátudtam venni még ezek után a jegyek után is.) Amugy nyár óta mehettem mindig,és igy elég szar h hétvégén is itthon kell lennem végig.:S a baj az h jön az ősziszünet.nagyon vártam/várom mert gondoltam a szünetre nem érvényes a "bűntetés".De anya aztmondta h de igen.gondoltam mekkora szemétség de nemgáz mert matekbol és nyelvtanbol kitom javítani.irodalombol viszont nem.felelhetnék szóba mert tudom az egész anyagot,de szóba olyat is megkérdeznek ami nincs a füzetbe(énmeg csak azt tanulom)viszont irásbelin csak a füzetben leirtakat kérdezik.irni viszont csak szünet után fogunk.de ha kijavitom a két tantárgyat a harmadikat meg nem,akkor ugyanaz h nem mehetek a barátnőimhez a szünetbe..ez nem szemétség??sokkal jobban járok ha kivárom a dogát..kb 1jeggyel jobb..


megvan még1-2 dolog..pl h anya szerzett asszem munkahelyröl v nemtom sok pénzt és elosztja köztem meg a tesoim közt(annyira nemsok).és a tesoim(mivel ők felnőttek)azt csinálnak vele amit akarnak.de nekem folyton be kell számolni mire költöm..oké én csak 16 vok kicsit durva lenne ha elkölteném és semmiröl se tudna..na de mindenről?? nem bizik bennem mert célozgat h a tesom ugyse költi el sok baromságra..hát basszus amennyi pénzem van általába..minimális.és azt is ritkán költöm magamra mindig másokra költöm szülinap,kari.stb..mintha felelötlenül elkölteném az összeset.pedig nem..szeretnék magamra is költeni, de ugyis belekötne h az minek?


a másik...: karira egyik barinőmnek is akarok ajándékot venni,mert náluk nem olyan nagy divat a karácsonyozás.gondolom ajándékoznak vmi minimálisat de nem álitanak karifát stb.(nem részletezem miért).éshát megsajnáltam mert else tom képzelni h én ne tartsam meg..szal szeretnék venni(nyilván nem 20ezerért a családra szánt összes pénzem meg ijesmi..).és elöször azt monbdta anya h oké..tegnap meg azzal jött h minek??ugyse divat náluk..de na és?? attol még vehetek nem?? miért szol bele h az én pénzemet kire/mire költsem?? nem szerencsejátékra akarom költeni, hanem a saládra,a barátnőmre magamra meg férre rakni későbbra..(jólenne megtartani a szülinapomat ami februárba lesz..addig meg nem kapok pénzt nagyon.:S)

De ha beleakar szolni,és nem költhetem a saját pénzem arra amire szeretném(normális kereteken belül persze)akkor inkább ne is adjon..tartsa meg v nemtom..de ezt nemakarom mondani mert azért nekemis kell az a pé.nz..


ti mit gondoltok??


2010. okt. 22. 21:19
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Én a helyedben örülnék neki, hogy egyáltalán kapok pénzt...

Az meg eléggé gáz, hogy leszarod az egész sulit és még te rinyálsz. Na menj már a tudodhova...(Azért nevettem egy jót)

2010. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
lássuk jól értem-e.én vagyok a bunkó köcsög mert rosszak a jegyeim??szó sem volt róla hogy nem akarom kijavítani.lehet hogy rosszul fogalmazok,rosszul írok eztmég elismerem.de hogy mindenféle szemétnek meg elkényeztetett pi××ának itt elhordjanak az kicsit sok.nevess nyugodtan meg a többiek is ..tévhit hogy tovább élsz tőle..örülök hogy pár embert felvidíthattam vele..remélem te is kiírsz majd kérdéseket kedves utolsó és téged is mindenki elkezd szapulni. nem szarom le a sulit egyáltalán nem.ha valaki nem csak a kommentek alapján írt volna választ hanem esetleg elolvassa nem írna ilyen hülyeségeket.köszi szépen.:)
2010. okt. 22. 22:18
 23/34 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy most úgy gondolod, hogy ez az egész ellened van. Én is így érzetem, amikor mindig megbüntettek szüleim, később rájöttem, hogy ez volt a legjobb dolog amit tehettek velem, mert így nem lett belőlem olyan elzüllött ember, mint a kortársaimból.

Anyukádnak teljes mértékben igaza van, jól teszi, hogy megbüntet. Sajnos ezek nagyon rossz jegyek, és a hozzáállásod sem a legjobb. Hiába írod, hogy nem látja az igyekezeted.. sajnos az nincs is, mert akkor nem írnál olyanokat, hogy csak a füzetet tanulod meg, meg hogy ahhoz nem volt kedved. A pénz meg lehet, hogy túlzásnak tartod, de csak próbál spórolásra tanítani. Tudom, hogy fontosnak tartod, hogy megajándékozd a barátnőd (ami szép dolog, és ha tudod tényleg tedd meg) de lehet anyukád úgy látja, hogy felesleges. Ha meg több pénzt szeretnél menj el dolgozni, és abból tudsz félrerakni és magadra költeni!:) Én is ennyi idősen dolgoztam hétvégente egy gyárban, és egyeltalán nem ment a tanulás rovására.. sőőőt így még inkább tanultam, mert tudtam, hogy nem akarom ezzel tölteni a hátralévő életem.

Hidd el pár év múlva meg fogod érteni anyukádékat és rájössz, hogy minden amit tett azt azért tette, hogy jobb életed legyen.

2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 19/L voltam.
2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) végre egy normális válasz.: Damúgy nem hinném hogy züllöt vagyok vagy ilyesmi.nemszoktam elszórni csak úgy a pénzt. amúgy majd akarok nyári munkára menni.idén is mentem volna csak túl későn kezdtem el keresni. de köszi a választ.:)
2010. okt. 22. 22:22
 26/34 anonim válasza:

Abban tényleg igazad volt, hogy nem tudtam teljesen elolvasni, a fogalmazás miatt, de ezt hagyjuk.

Lehet, hogy most igen, de akkor biztos, hogy nem érdekelt a suli. Ha érdekelt volna, akkor nem lenne most ennyi rossz jegyed. Jól leoltottál :O

2010. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te vagy a bunkó/köcsög (te fogalmaztál így, nem én), akinek szarak a jegyei. Most mit vársz, de komolyan? Másról sem pattogsz a válaszaidban, minthogy te nem vagy lekényeztetett, és nem vagy ilyen meg olyan - ez kit érdekel?

Feltettél egy kérdést, jó néhány értelmes választ kaptál, sőt stílustól függetlenül mindnek ugyanaz volt a lényege: hogy nem neked van igazad. Ennyi. Ezt dolgozd fel, vagy ne írj ki kérdéseket.

2010. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
uhh bocsi.:S nem szándékosan csak az előtted lévők kicsit felidegesítettek.:):(
2010. okt. 22. 22:31
 29/34 A kérdező kommentje:
nem az hogy nemtom feldolgozni..csak zavarja a kis lelkemet ha mások olyat gondolnak rólam ami nem igaz.aki meg nemtud köpni-nyelni se az inkább ne írjon..én sem írok más kérdéséhez ha nemtudok értelmeset írni.aki mégis tudott annak megköszöntem.
2010. okt. 22. 22:33
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

" zavarja a kis lelkemet ha mások olyat gondolnak rólam ami nem igaz"


Tudod az a baj, hogy a válaszaidból mégis az jön le, hogy egy elkényeztetett, éretlen gyerek vagy. És ezt most tényként írom, nem bántásból.

Tehát ha mindenki ugyanazt véli, talán nem árt elgondolkodni.

2010. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!