Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mér kell? (Kérdésed túl...

Ezt mér kell? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elég jóba vok az anyukámmal.régebben sokat veszekedtünk de am elég jól kijövünk.viszont van egy-két dolog ami nagyon felidegesít.

PL.:három tantárgyból évelején nagyon elbasztam mert irodalom:1,matek:1,nyelvtan:2.ezek fontos tantárgyak és azt mondta h amig nem javítom ki ezeket a jegyeket nem mászkálhatok a barátnőimmel.(párszor mégis rátudtam venni még ezek után a jegyek után is.) Amugy nyár óta mehettem mindig,és igy elég szar h hétvégén is itthon kell lennem végig.:S a baj az h jön az ősziszünet.nagyon vártam/várom mert gondoltam a szünetre nem érvényes a "bűntetés".De anya aztmondta h de igen.gondoltam mekkora szemétség de nemgáz mert matekbol és nyelvtanbol kitom javítani.irodalombol viszont nem.felelhetnék szóba mert tudom az egész anyagot,de szóba olyat is megkérdeznek ami nincs a füzetbe(énmeg csak azt tanulom)viszont irásbelin csak a füzetben leirtakat kérdezik.irni viszont csak szünet után fogunk.de ha kijavitom a két tantárgyat a harmadikat meg nem,akkor ugyanaz h nem mehetek a barátnőimhez a szünetbe..ez nem szemétség??sokkal jobban járok ha kivárom a dogát..kb 1jeggyel jobb..


megvan még1-2 dolog..pl h anya szerzett asszem munkahelyröl v nemtom sok pénzt és elosztja köztem meg a tesoim közt(annyira nemsok).és a tesoim(mivel ők felnőttek)azt csinálnak vele amit akarnak.de nekem folyton be kell számolni mire költöm..oké én csak 16 vok kicsit durva lenne ha elkölteném és semmiröl se tudna..na de mindenről?? nem bizik bennem mert célozgat h a tesom ugyse költi el sok baromságra..hát basszus amennyi pénzem van általába..minimális.és azt is ritkán költöm magamra mindig másokra költöm szülinap,kari.stb..mintha felelötlenül elkölteném az összeset.pedig nem..szeretnék magamra is költeni, de ugyis belekötne h az minek?


a másik...: karira egyik barinőmnek is akarok ajándékot venni,mert náluk nem olyan nagy divat a karácsonyozás.gondolom ajándékoznak vmi minimálisat de nem álitanak karifát stb.(nem részletezem miért).éshát megsajnáltam mert else tom képzelni h én ne tartsam meg..szal szeretnék venni(nyilván nem 20ezerért a családra szánt összes pénzem meg ijesmi..).és elöször azt monbdta anya h oké..tegnap meg azzal jött h minek??ugyse divat náluk..de na és?? attol még vehetek nem?? miért szol bele h az én pénzemet kire/mire költsem?? nem szerencsejátékra akarom költeni, hanem a saládra,a barátnőmre magamra meg férre rakni későbbra..(jólenne megtartani a szülinapomat ami februárba lesz..addig meg nem kapok pénzt nagyon.:S)

De ha beleakar szolni,és nem költhetem a saját pénzem arra amire szeretném(normális kereteken belül persze)akkor inkább ne is adjon..tartsa meg v nemtom..de ezt nemakarom mondani mert azért nekemis kell az a pé.nz..


ti mit gondoltok??


2010. okt. 22. 21:19
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak!:) felpontozlak!:) végre valaki normális. amúgy ha nyelvtan tanárnak akartok menni, vagy kritikusnak jól van.de ne rajtam gyakoroljatok(tudom, de-vel nem kezdünk mondatot ahogy hát-tal sem.)
2010. okt. 22. 21:44
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Én nem mondok semmit a helyesírásodról.Olyan amilyen..

De mégis anyudnak van igaza és nem neked! Én is büntetést szabnék ki rád..Szerintem olvasd el,hogy mit írtál,és rájössz,hogy végül is te vagy a hibás.A pénzről meg annyit,hogy örülj annak,hogy kapsz pénzt még akkor is ha meg kell mondanod mire költöd.

Én pénzt sem adnék neked,szóval anyukád elég jó ember..

36/N

UI: a rossz jegyek miatt én még az internetről is letiltanálak..

2010. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
nem vagy egyedül ezzel..én sem gépezhetek kivéve hétvégén.
2010. okt. 22. 21:46
 14/34 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy nincs megengedve.
2010. okt. 22. 21:48
 15/34 anonim ***** válasza:
76%

A helyesírás nem "kedv" kérdése!

Borzalmas a fogalmazásod, nem is bírtam végig olvasni.

Nem volt "kedvem".

A türelmesebbek majd válaszolnak a kérdésedre.

2010. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
...
2010. okt. 22. 21:56
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

Látom szépen lepontozol mindenkit..Te egy elkényeztetted kisliba vagy..Annyira rosszul fogalmazol,hogy én sem tudtam végig olvasni amit írtál..Annyi viszont lejött,hogy anyud megbüntetett.Jól tette..Én keményebb lettem volna..

Szerintem becsüld meg,hogy ilyen aranyos az anyukád..

2010. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
26%

az utolsó, felpontozott vagyok :D

nyugi, ide általában mindenki kötözködni jár, vagy hogy ellentmondjon a kérdezőnek XD ne is foglalkozz velük :)

a legtöbben nem értik az msn beszédet :P

2010. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kommentálnám a helyesírásod, mert aki azzal a kifogással él, hogy "nem szeret" helyesen írni, mintha olyan elképesztően nagy elvárás lenne néhány nagybetű és szóköz - nos, az abszolút gyerek még, mindemellett primitív és igénytelen. Hagyjuk...


Viszont abszolút egyet értek anyukáddal. Nem szemétség, hogy a gyerekét rá akarja kényszeríteni a tanulásra, ha már az magától nem hajlandó rá. A nevelés ugyanis az anyaság fő feladata, ha nem tudnád, ki szeretné, hogy a gyereke hülye maradjon vagy rossz eredményei legyenek a suliban?

Igenis ülj le a fenekedre és tanuljál, bizonyíts, és légy rá érdemes, hogy elengedjenek a barátnőidhez.


A pénzről annyit, hogy nem nagy kérés beszámolni a megvett tárgyakról, ha már az édesanyád ilyen sokat ad az általa megkeresett fizetésből. Más meg semmit nem kap.

És tudod mit? Ha nem tetszik, leírtad a megoldást: mond neki, hogy inkább ne is adjon.


És mondjuk próbálj meg úgy gondolkodni, hogy egy 16 éves, némileg éretten...

2010. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
az egyetlen pontozásom felpontozás volt.ő már írt is azóta.nem volt lepontozás.nem vagyok elkényeztetettt.ha ismernél gondolni se mernél rólam ilyet.persze néhány embernek akik csak teszik itt magukat nyilván nemtudják mit beszélek..amúgy mondtam hogy szeretem nagyon az anyukámat ezeken a dolgokon kívül mindent.igazából ez se olyan fontos mert ezeket elfojtom magamba és nem hisztizek.remélem örültök neki.nem vagyok elkényeztetett egyáltalán..tudod te mi az?? amikor valaki kib×szott gazdag és semmi nem elég neki.én nem vagyok ilyen, nem érdekel a pénz sem..de egyesek agyilag 0-ák ahoz hogy megértsék.
2010. okt. 22. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!