Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már az életkedvem...

Mit tegyek? Már az életkedvem is elment.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Az a problémám, hogy 1,5 éve részmunka időben dolgozom, ami csak arra jó, hogy keressek havi pár ezer forintot. Zsebpénznek felel meg, ebből ruházkodom, telefonkártya, néha szórakozás. Félretenni nem tudok. Pedig nagyon szeretnék, de nem találok állást. Leérettségiztem, van 2 OKJ-s szakmám, és semmire nem megyek velük, nem vesznek fel sehová, a helyzetet az is bonyolítja hogy egy kis faluban lakom, messze a nagyvárostól, és itt sincs semmi munka lehetőség. Haldoklás van. Albérletbe nem szeretnék menni, nem azért akarok dolgozni, hogy albérlete fizessek, hanem hogy gyűjtsek. 23 éves létemre nincs 100 ezer forintom se...:( Nagyon el vagyok keseredve, hisz nagyon keveset keresek, minden hónapban szűkölködöm. Higyjétek el, keresem a munkát, de nem sikerül... Hiába mondjátok, hogy aki keres az talál. Mit lehet ilyenkor tenni? Segítsetek!:(
2010. okt. 22. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mégiscsak nagyvárosban kellene keresgélned. Hiába laksz falun, azért egy ideig biztosan meg tudnád oldani a bejárást. Megkérdezhetem melyik város van hozzád a legközelebb és az mennyi idő vonattal vagy busszal?
2010. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene költöznöd a faluból egy nagyobb városba. Biztosan találsz mondjuk Bp-en olyan albérletet, ami nem kerül túl sokba és itt több a munkalehetőség is. Vagy külföld...
2010. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha néznél neten állást valamelyik hozzád közelebb eső nagyvárosba és mondjuk bérelnél szobát (az talán annyira nem drága) és ha jönne jobb álláslehetőség váltanál. Lehet, hogy közben még barátot is találnál magadnak.Sajnos a kisebb falvakban tényleg nincs olyan munkalehetőség, amivel jövőt lehetne alapozni. Sok sikert a jövőben!
2010. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben kitágítja a lehetőségeidet, ha nem állást keresel, hanem munkát. A világ affelé tart, hogy a munkalehetőségek egyre kisebb része állás. Ha részmunkaidőben dolgozol, akkor be tudsz vállalni mellé kötetlen időbeosztású munkákat. Legyél nyitott.
2010. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!