Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám és a...

Miért ilyen az anyukám és a nagyszüleim?

Figyelt kérdés

ma és tegnap is sütöttem sütit, mindenkinek jutott 3 szelet.én megettem az adagomat, az anyukám és a nagyszüleim pedig csak egyet-egyet ettek, azt mondták hogy a többit egyem meg, mert én csináltam, és nem akarják előlem megenni. én mondtam nekik hogy nyugodtan megehetik mert én már megettem az enyémet és bőven elég volt, de nem kellett nekik. pedig azt mondták hogy finom.egydül az apukám és a tesóm ették meg.

nemértem ezt miért csinálják?


2010. okt. 22. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
régi hülye szokás
2010. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi rossz nincs, biztosan ízlett nekik csak nem akarták elenni előled :) Én mondjuk gátlástalanul felzabálok mindent apuval együtt, de anya nem, nyugi nem volt baj a sütiddel :)
2010. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aranyos vagy hogy sutit sutottel:)hany eves vagy?szerintem nem akartak megenni eloled,vagy lehet ha annyi nekik is eleg volt csak nem akartak megbantani.Azert meg probalkozz maskor is,nem baj ha nem izlik minden amit csinalsz,en mar 10eve fozok sutok rendszeresen es az en sutim sem izlik mindenkinek annyira hogy megegyek amit en kigondolok:)amug meg biztos fini volt ha apukad meg a tesod megette:)ezen igazan nem kellene paraznod.
2010. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok

köszönöm a válaszokat:)

2010. okt. 22. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez édes :) szerintem sem akartak pofátlanok lenni,hogy megegyék előled a sütiket,ha már te sütötted :)

régi szokás ahogy az első is mondja,a szülők már csak ilyenek :D

semmi baj nem volt a sütikkel nyugi :D

2010. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milye sütit sütöttél?
2010. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

mikrós sütit:D

2010. okt. 22. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És azt hogyan kell?Leírod nekem részletesen?Lehet hogy én is megcsinálnám.
2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

persze:)

hozzávalók:

4 evőkanál liszt

1 mokkáskanál sütőpor

4 evőkanál porcukor

2 evők. kakaópor

1 tojás

3 evők. tej

3 evők. olaj


ebben a sorrendben össze kel őket keverni egy müzlis tálban vagy ez bögrében

mikróban 3.00-3.30 perc alatt kell megsütni

öntetnek én szilvalekvárt szoktam használni, azzal nagyon finom:) vagy vaníliapuding

2010. okt. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!