Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az hogy ha valaki...

Miért jó az hogy ha valaki feltesz egy kérdést, akkor a válaszolok 60-70% nem a kérdésre válaszol, hanem a kérdezőt piszkálja, illetve írogatják, hogy kamu?

Figyelt kérdés
Itt a családi kérdésekben szoktam olvasgatni elég sokat, és szinte minden kérdés arról szól, hogy gonosz és bunkó módon megbántja megalázza azt. Nagyon gusztustalanak érzem, hogy ha valaki a padlón van akkor nem, segítenek, hanem kikezdik, hogy ő miért hibás. Valamint, hogy a kérdés biztosan kamu, nem mind1, hogy igaz vagy hamis a kérdés, válaszoljon rá legjobb tudása szerint, ha ez nem megy akkor meg hallgasson.
2010. okt. 21. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Mert addig is elfeledkezünk a saját nyomorúságunkról.
2010. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Sok rendes ember van, akik nyíltan és jóindulatúan válaszolnak. De vannak sajnos olyanok, akik a szemétkedésben élik ki magukat és ezt "őszinteséggel" magyarázzák, holott egy napot sem bírnának ki bíráskodás nélkül. Attól tartok, ez utóbbiak a "rendes" életükben nem merik megtenni ugyanezt a közvetlen környezetükkel (család, munkahely stb.) -nap mint nap. Kénytelenek kiélni magukat valahol, ahol fontosnak érezhetik magukat és a véleményüket.

Másfelől a saját nyomoruk sajnos előbbre való, mint a vágyuk, hogy segítsenek egy ismeretlenen. Mi marad hát nekik, mint a bunkózás...?

2010. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Én megpróbálok legjobb tudásom szerint válaszolni. 1szer, kétszer majd harmadszor is de van, hogy egyik választ se méltatja jónak, helyesnek, húzza a száját hiába magyarázom ott 20 másikkal, hogy az elmondottak alapján ezt meg ezt tudja csinálni csak.

De persze vannak kiakasztó kishülyék akik szórakozni járnak ide mint a "Hogy tartsam titokban" meg a "3héttel esküvő elött kiderült aidses vagyok", "anyu nem vesz 2 zsömlét nekem" illető. Saját lelkiszegénységét mutatja mikor ilyeneket kitalál s annyira látszik kamu mert tiszta ellentmondás.

2010. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
De ez az oldal nem 8-9 éveseknek készült, miért nem a kis barátaiddal játszol inkább? (a helyesírásod alapján következtettem a korodra)
2010. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
egy évfolyamtársam totál padlón feltett ide egy kérdést,amire csak bunkó válaszol jöttek, Voltak olyanok is akik azt irták neki h inkább ölje meg magát :( ő nagyon ki volt,és megfogadta a sok bunkó válaszát....
2010. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
* padlón volt
2010. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Istenem, meghalt?
2010. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Igen,lassan egy éve lesz :( nem voltunk jóban,csak "látásból ismertük egymást",de nagyon megrázott a halála
2010. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

ma 23:53

Szerintem ez is kamu.

2010. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne már kamu, amilyen hozzászólásokat nyom itt egypár okoska, és ha valakinek valóban csak egy icipici lelki segítséget nyújtunk, lehet még ma is élne. Aki ilyet ír ide, az nem nevet közben, abban biztos vagyok. Tegnap este is volt egy 17 éves srác, de amilyen válaszokat kapott, remélem él még.Én megvédtem szegényt, soha nem tudhatjuk mikor mondja fel az idegrendszerünk a szolgálatot.
2010. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!