Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom zaklat, szerintet...

A volt párom zaklat, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 évig jártam együtt, de szakítottunk, mert ellaposodott a kapcsolatunk. Közösen döntöttünk így, azt hittem ezt a döntést mindketten elfogadtuk. Tévedtem...

Azóta már új barátom van, még nem járok a sráccal csak ismerkedünk, de nagyon megkedveltem ezalatt a rövid idő alatt is. A volt barátom ezt megtudta és azóta mindenféle mocskos dolgokat terjeszt rólam, hamis dolgokat állít és folyamatosan fúrja a kapcsolatomat. Van mikor hazáig követ, máskor feszegeti a zárat vagy felcsönget hajnalok hajnalán. Vagy pedig rejtett számról hívogat, nem szól bele, tartja egy kicsit majd lerakja a telefont.

A rendőrség persze tehetetlen, én meg nem tudom mit csináljak, kezdek megijedni.


2010. okt. 21. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
én megfenyegettem, hogy a kétajtós ruhásszekrények, akiket felbéreltem csak arra várnak, hogy elbeszélgethessenek vele. Ettől lekopott. Hívogatás, leskelődés, munkahelyemen szarakodás mind megvolt.
2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
zárat feszegeti, akkor nyugodtan hívj rendőrt...
2010. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereknek ki kell osztani pár tockost, persze ne te csináld rokkon, nagydarabb barátok...

Az ilyenek erőszakos súnyi lelkizavaros lúzerek akik a szépszoból nem értenek. A rendőrök csak akkor lépnek ha már vér folyik ezt ne várd meg, az elején tisztázd hogy a teteinek következményei vannak.

2010. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megmondanám neki, hogy verés lesz a vége, és ha akkor sem kopik le, akkor tényleg megveretném, nem sajnálnám a pénzt rá! Csak nehogy az új kapcsolatodat tönkre tegye ezzel a viselkedéssel.
2010. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én távoltartási határozatot kértem a rendőrségtől. Innestől kezdve, ha egyszer is a közelembe jön, feljelenthetem és viszik.

Azóta valahogy lenyugodott...

2010. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!