Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság lenne, ha nem...

Nagy bunkóság lenne, ha nem mennék?

Figyelt kérdés

Novemberben párom egyik baráti körével lenne egy közös, "bulizós" hétvégénk. Nem szeretnék menni, de mikor felhoztam ezt neki, eléggé megbántódott:(

Az okok:


1. Munkanélküli vagyok egy ideje, és ő fizetné a költségeit az utazásnak. Mivel elég messzi városról van szó, ezért ez nem lenne kis összeg, plusz házbérlés.


2. Már voltunk ilyen hosszú hétvégén kétszer is ezzel a társasággal, és valahogy...számomra nem "jött" be ez az egész. Előző párom baráti körével már első találkozáskor nagyon jót szórakoztunk, lányok-fiúk együtt hülyültek, oldott hangulat volt. Ők meg egyszerűen...olyan merevek, főleg a lányok-párokról van itt szó. Elég jó humorom van, sokan mondták már, de itt mikor elsütöttem egy poént, csak a fiúk nevettek, lányok zavartan néztek. Egyik hétvégén sem mentünk sehová, ott ültünk a bérelt házban végig, csúcspont egy kiadós társasozás volt. A lányok általában korán lefeküdtek, a fiúk meg feszengtek, ha velük próbáltam maradni, úgyhogy nem is erőltettem. Másik társaságban ilyen nem fordult elő, lányok-fiúk vegyesen tudtak szórakozni.


Kicsit hosszú lett...szóval, nagy bunkóság lenne, ha nem mennék?


24/L


2010. okt. 21. 11:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na mégis megyek-beszéltünk, nagyon rosszul esne neki, ha nem kísérném el. Köszi a válaszokat még egyszer...Moslékos vödör igazad van amúgy:)
2010. okt. 21. 16:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, hogy menned kell! Meg mi ez már hogy ott a lányok nem isznak 1 felest se... Jézusom. Megértem, hogy ki vagy akadva:D Hétvégi nagy baráti összejövetel és no pia, vagy ha iszol, akkor meg rád néznek furán? Pff... Meg tudlak érteni! Kitartás!!
2010. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

10-21 17:04


Kösz:D

2010. okt. 26. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!