Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság lenne, ha nem mennék...

Bunkóság lenne, ha nem mennék el az iskolai szerenádra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 18:46
 1/10 anonim válasza:
100%
miért akarod kihagyni? ilyen csak egyszer van az életben, olyan jó buli:-) olyan kedvesek voltak az emberek, amikor mentünk énekelni, meghallgattak minket, behívtak a tanárok magukhoz, megismerheted egy teljesen más -hétköznapi- oldalukat is...én nem hagynám ki helyetted...
2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen okból kifolyólag? Egyébként szíved joga, de az osztályfőnöködnek nem hiszem, hogy jól esne...

Egyébként nagy buli, legalábbis a miénk az volt annak idején :)

2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én kihagytam, és nem vesztettem semmit!



Mellesleg az osztályfőnökömet is utáltam, meg majndem az egész osztályt is..

2010. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mentem el, mert begyulladt a mandulám, és nem akartam érettségire mégjobban megbetegedni, szóval inkább pihentem, de értesítettem róla az érintetteket.
2010. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon barátkoztam az osztályomból senkivel, nem utáltuk egymást, csak épp nem voltunk barátok senkivel. Ráadásul pont aznap gyomorrontásom volt, de azért elmentem, csak nem nagyon ettem semmit. Ilyen egyszer van az életben, kár lett volna lemaradnom róla.
2010. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az eddig válaszokat!

Azért nem szeretnék, mert nagyon rossz osztályom van, a fiúk bunkók, a lányok p*csák. Pár osztálytársam van csak, aki normális, de velük sem igazán jövök ki, csak úgy elvagyunk. Őszintén szólva már év eleje óta számolom vissza a napokat, nagyon várom az érettségit.

Igazából az a része nem érdekel, hogy egyszer van ilyen, a szalagavatóra sem mentem el. Nemcsak én, sokan mások sem. Csak arra gondoltam, hogy ugye ez egyfajta köszönet a tanároknak, és hogy bunkónak fognak tartani, mert nem megyek el, csak hát őszintén szólva a tanáraim sem a voltak a legjobbak, nem érzem úgy, hogy bármit is meg kellene köszönnöm nekik. Ha nem járnék magántanárokhoz, akkor beletojhatnék az egész érettségibe.

Az osztályfőnök meg nem is tanít, és nem is tanított sohasem. Nagyon bensőséges kapcsolat alakult ki így a 4 év alatt. :)

2010. febr. 6. 22:47
 7/10 anonim válasza:
100%
Nahát teljesen ki vagyok akadva, hová fajult ez a világ. Én sem meg ő sem voltunk egymásért odáig az oszinkkal annak idején kb. 30 éve, sőt még az osztálytársakkal is csak 2-3-al voltam a 20 fős csapatból ugy közelebb, de azt egy percig sem gondoltam, hogy nem megyek el, sőt az osztálytalkozókat is én szervezem azóta is másodmagammal, pedig a mai napig vannak olyanok akik eljönnek, de 15 percet nem beszéltem velük életem során. Eeknek a sok mihaszna tanároknak a legelső feladatuknak annak kellene lenni, hogy azt az osztályt ahol osztályfőnökök (LEGALÁBB AZT!!!!!) igazi csapattá kellene kovácsolni, de ezek csak a pénzt tudják követelni, közben meg egy megfáradt életunt senkik. Van egy-két kifogott akiket szeretnek a többivel mit sem törődnek, nem érdekli őket, hogy azoknak mennyi lelkifájdalmat okoznak. Persze az osztályelsők a valakinek a gyerekei. Itt tartunk, ezért kár tanárnak menni az biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az ilyen bulikat nem szabad kihagyni. Amúgy meg nem bunkóság szerintem de illendő elmenni rá.
2010. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én nyolcosztályos gimnáziumba járok, most vagyok kilencedikes, tehát olyan 4,5 éve vagyok ebben az osztályközösségben. Én is utálok mindenkit, meg igazából ebben az osztályban van egy "krém" akik vannak 15-en, ők jóban vannak, a többiek pedig csak kényszerből szólnak a másikhoz. Osztálykirándulásra is csak ez az elit csapat jár, én már leszarom az egészet, csak az a baj, hogy messze van még az érettségi. :(
2010. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én behánytam ofőnöknél:'D
2010. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!