Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nincs jóban a szüleivel,...

Aki nincs jóban a szüleivel, csak rossz ember lehet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megismersz egy férfit, és az első beszélgetésnél elmondja, hogy évek óta nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, és a barátaid óva intenek mert biztosan rossz ember.

Tényleg így van? Mik a tapasztalataitok?

Meg kell bélyegezni valakit, ha nincs beszélő viszonyban a szüleivel?


2010. okt. 20. 10:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező remélem jól érzed magad attól, hogy lepontoztad az összes hozzászólásomat amik ráadásul válaszok voltak a kérdésedre.

Sajnállak

2010. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Én is sajnállak, hogy neked fontos ez a le és felpontozgatás.

Mert engem nem érdekel, senkit sem szoktam fel le pontozgatni.

2010. okt. 20. 15:05
 33/36 anonim ***** válasza:

Na azért ne essünk át a ló túloldalára!


Minden éremnek két oldala van! Ha a barátaid tudnak róla valamit és úgy intenek óva, akkor járj utána, hogy tényleg valódi indokok alapján intenek óva tőle, vagy csak azért, mert nincsen jóban a szüleivel.

És nem. Nem feltétlen rossz ember az, aki rosszban van a szüleivel. De mondok két példát.


Adott volt egy ismerősöm, akivel nagyon törődtek a szülei. Azonban bekerült egy társaságba, ahol elkezdett inni, cigizni, füvezni, s a szülők nem bírtak vele, mert látták, hogy szép lassan elvesztheti a biztos jövőjét. Persze későn kaptak észbe, amikor a fiúk már javában k*rvázott meg játékgépezet. Végül részben sikerült elvégeznie egy szakmát és éhbérért dolgozik. A szülők nem akartak neki rosszat, de őt ezt nem érdekelte. Megpróbáltak neki mindent megadni, gondolták drága cipő majd segít, amit később a fiú hozzávágott az apjához...


A másik példa viszont én. Apám képtelen volt arra, hogy felmérje azt, hogy bizony az életének - ha nem is teljes egészében -, de változnia kell, ha bevállal egy gyereket. Felelőtlen volt, aztán meg csak fogta a fejét. Soha nem voltam rossz gyerek, ha az is voltam nem követtem el olyan nagy bűnt, hogy mondjuk kék zöldre verjen. Éveken át kínzott lelkileg, testileg. Kijelentette, hogy ő Isten az én számomra... Megalázkodtam, ha kellett, de ha olyan kedve volt akkor csak megvert, mert mondjuk véletlenül lelöktem a sótartót... Na akkor most én rossz ember vagyok emiatt?

2010. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hát igencsak fiatalok, korlátolt barátaid lehetnek ha erről itélnek meg egy embert.
2010. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
ekkora baromságot rég nem hallottam.
2010. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
0%
büdös egy görények lehetnek az ismerőseid, de az ismerőseid ismérvei rólad is kiállítanak bizonyos tényeket= te is egy lábtörlőnek való kis szarkupac vagy.
2010. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!