Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nincs jóban a szüleivel,...

Aki nincs jóban a szüleivel, csak rossz ember lehet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megismersz egy férfit, és az első beszélgetésnél elmondja, hogy évek óta nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, és a barátaid óva intenek mert biztosan rossz ember.

Tényleg így van? Mik a tapasztalataitok?

Meg kell bélyegezni valakit, ha nincs beszélő viszonyban a szüleivel?


2010. okt. 20. 10:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
A szülő is nagyban felelős, ha a gyereke nem áll szóba vele. Az én férjem sem tárgyal a szüleivel, Nyomós oka van rá, hidd el. Nagyon jó ember, családcentrikus. A szülők kész egoisták, mert nem lett a fíukból mérnök, na ez volt a legnagyobb probléma, és lenézik ők. Na milyen az ilyen szülő?
2010. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
57%

A kérdés feltevése azt sugallja megerősítést vársz hogy az ismerőseidnek igaza van, vagy épp azt várod hogy mondjuk azt az ismerőseid bolondok


ha biztos lennél magadban, ha lenne határozott véleményed akkor nem írtad volna le többször is hogy..........

2010. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tudni, hogy mi az oka annak, hogy nincs jóban a szüleivel. Mert itt az én példám. A világ legaranyosabb, legrendesebb pasijával kötöttem össze az életem, a második babánkat várjuk, és bizony Ő minden kapcsolatot megszakított a szüleivel. A nagyszülők nem is láthatják az unokájukat. Hogy miért? Mert tönkretették a gyerekkorát, állandóan verték...Nem részletezem. Mégis egy sikeres, és most már boldog ember lett belőle, aki nem mellesleg nagyszerű apukája a babánknak.
2010. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ennyi buta embert....


Köszönöm az értelmes válaszokat.

2010. okt. 20. 12:47
 25/36 anonim ***** válasza:
30%

A válaszolók a buták? Még jó hogy Te okos vagy.

Ezt bizonyítja az is hogy feltetted a kérdésed :S :D

2010. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Aki nem olvassa el a kérdésemet és a válaszaimat, és teljesen másról beszél, az igenis buta.
2010. okt. 20. 12:58
 27/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindig a gyerek a hibás.
2010. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
59%
Mindegyik válaszoló a kérdésedre(is) válaszolt
2010. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam arról, hogy vacilálok-e a férfivel kapcsolatban.
2010. okt. 20. 13:05
 30/36 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a kérdésre is, de egyúttal tartom a véleményemet, hogy aki képes önálló felnőtt döntéseket hozni, az egy ilyen kérdésre nem itt keresi a választ. Én is szoktam kérdezni olyan dolgokat, amiket nem tudok, és nem találom máshol a választ, de ilyent soha nem kérdeznék meg másoktól, mert egyedül is képes vagyok megtalálni a számomra megfelelő választ rá.
2010. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!