Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nincs jóban a szüleivel,...

Aki nincs jóban a szüleivel, csak rossz ember lehet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megismersz egy férfit, és az első beszélgetésnél elmondja, hogy évek óta nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, és a barátaid óva intenek mert biztosan rossz ember.

Tényleg így van? Mik a tapasztalataitok?

Meg kell bélyegezni valakit, ha nincs beszélő viszonyban a szüleivel?


2010. okt. 20. 10:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Ne ítélkezzen senki, hiszen nem tudják mi az oka annak hogy nem tartják a kapcsolatot
2010. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Nos, én 11 éve nem beszélek az apámmal és ez nem is fog megváltozni. Meg van az oka, nem hinném, hogy ettől én rossz ember lennék.
2010. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, azokra meg nem szabad hallgatni, akik ítélkeznek (pláne ismeretlenül), biztos van oka annak, ha valaki nem tartja a kapcsolatot a szüleivel (vagy csak ritkán).
2010. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan. Soha nem lehet tudni, hogy miért van az, hogy rossza viszony a szülő és gyermekük között. Lehet, hogy nagyrészt a szülők hibája, vagy csak egy félreértés szüleménye, amit még nem sikerült tisztázniuk. Attól még lehet, hogy egy igen is rendes, normális, szeretni tudó, és szerethető ember. Viszont ha jobban megismered és bármi furcsa dolog adódik, akkor arra figyelj, és esetleg gondolkozz el a továbbiakon. Na meg nem árt ilyenkor esetlek megtudni mennyi barátja/haverja van, és velük milyen a kapcsolata.
2010. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sajnos több ismerősöm is mondta, hogy vigyázzak ezzel az emberrel, mert biztosan kihasznál majd, vagy agresszív...és ezt abból következtették, hogy nincs jóban a szüleivel
2010. okt. 20. 10:41
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

Most azt akarod hogy azt mondjuk hogy rossz ember?! :S


Az ismerőseid honnan szedik az infókat? Mi alapján mondják hogy ilyen meg olyan?


És különben is felnőtt vagy nehogy már az ismerőseid vagy mi döntsünk helyetted

2010. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egyáltalán nem törvényszerű, hogy akkor csak rossz ember lehet. Én pl. nagyszülőkkel (apám szüleivel) nem tartom a kapcsolatot, el tudom képzelni, hogy anyámmal sem fogom (ahogy elköltözöm),legalábbis nem túl sűrűn, mert igencsak megkeserítette a gyerekkoromat. Ettől még nem érzem magamat rossz embernek, így is sok mindent eltűrtem és sok mindenben segítettem.
2010. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

Terelsz, hárítasz


Szerintem neked más bajod van ezzel a pasival, vagy lehet hogy épp magaddal van bajod

2010. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Én arra voltam kíváncsi, hogy van-e összefüggés a 2 dolog között.

Tehát hogyha valaki nincs jóban a szüleivel, abból lehet-e arra következtetni, hogy rossz ember?

2010. okt. 20. 10:50
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Senkinek nem "jó" rosszban lenni a saját szüleivel! Ebből kell kiindulni.
2010. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!