Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a testvérem. Szerint...

Meglopott a testvérem. Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ez az első eset. Simán kiveszi a pénztárcámból a pénzt mikor nem látom, amikor észreveszem ő nem mond semmit és úgy csinál mintha semmi sem történt volna. Mikor régebben ellopott tőlem hétezer forintot akkor rákérdeztem és tagadta és még ő volt felháborodva, hogy hogy merem megvádolni. Szerintetek mi a legésszerűbb lépés, hogy leszokjon róla?
2010. okt. 20. 08:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én 16 éves lány vagyok, a nővérem 25 éves. Szerintem cigire költi a pénzt. Amúgy jól elvagyunk csak ez az egy probléma van. A kedvenc mindig is én voltam, de úgy gondolom, hogy egy ennyi idős embernek már túl kéne lépni ezen. Anyukám nem lakik itthon így én a nővéremmel és a kislányával lakom és amit anyutól kapok zsebpénzt azt lopkodja el... Pedig ő kapja a családit és anyu szokott neki is pénzt adni, csak mindig elkölti hülyeségekre...
2010. okt. 20. 16:55
 12/14 anonim ***** válasza:
mondd el a család előtt hogy mit tett és közösen döntsétek el milyen szankciókat vezessetek be a hasonló esetek megelőzésére ill a méltó büntetés kiszabására
2010. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 21. 17:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel már felnőtt nő meg kéne vele értetni,hogy ez nem helyénvaló pláne ha ilyen dolgokra költi. Mond meg neki,hogy legközelebb kérjen ha valami nagyon fontos dologra kell. Ha ez sem használ akkor mindenképpen beszélj anyukáddal.
2010. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!