Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ezt nagyon elrontott...

Segítség! Ezt nagyon elrontottam, ugye?

Figyelt kérdés

Szombat óta bőgök, egyszerűen nem bírok napirendre térni. 25 éves lány vagyok, egy 37 éves férfival jártam, nagyon szerettem őt, talán így még soha senkit. Szombaton elhagyott egy butaság miatt. Már nagyon régen mondogatta nekem, hogy ő öreg hozzám, meg hetente egyszer találkoztunk, és ezért keressek mást, mert biztos nem jó így nekem. Én mindig mondtam, hogy dehogynem jó, mert én Őt szeretem, nem érdekel, hogy hányszor találkozunk, és eszembe se jut a kora (ami abszolút nem idős). De Ő erősködött, bizonyos időközönként mindig bevetette, hogy keressek magamnak mást, vagy legyen 2 pasim. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mit tenne, ha valóban lenne? Azt mondta, hogy megküzdene vele (magyarul jól megverné), és ennyi, engem nem hagyna el.

Pénteken kötekedett velem, ezért szombaton ki is raktam egy társkereső hirdetést, ahogy mindig is mondta nekem, de én magam sem tudom, hogy mit vártam vagy mit nem. Egy elcseszett balf.sz vagyok. Gondoltam, ha már rájön, hogy kint vagyok, akkor Ő ugyanúgy nézegeti a nők hirdetéseit.

Persze, hogy még aznap észrevette. Mondtam is neki, hogy nolám, csak nem a társkeresőt nézegetted? Olyan dumával rázott le, hogy "csak megérzés volt, hogy kint vagyok, ezért megnézett", de én se vagyok ötéves, tuti a nőket nézte. Na erre meg jött, hogy az én bűnömet ne fogjam Őrá, és erre még jobban felbőszült, és "ezt nagyon elb.sztad, Édes" mondattal sms-ben szakított. Meg hogy nekem tudnom kellett volna, hogy amikor azt mondta, hogy keressek mást, akkor csak viccelt, pedig nem viccesen mondta. Azóta határozottan tartja is magát a szakításhoz, ki van kapcsolva, skypról letörölt, látom (pedig azon beszéltünk naponta, amíg nem tudtunk találkozni).

Nagyon rosszul érzem magam. Tudom, hogy elb.sztam, de mostmár hiába mondok én bármit, Ő a leghatározottabban elhatárolta magát tőlem, és többet hallani sem akar rólam, sms-re, emailre nem válaszol.

Kérlek, segítsetek, mert összeroppanok.


2010. okt. 20. 01:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többi válaszolóval. Ahogy olvastalak, teljesen egyértelmű volt számomra, hogy a pasid szándékosan provokálta ki ezt az egészet. Valószínűleg már régóta szakítani akart, és ugrott az első lehetséges indokra. Egy vén, szánalmas, gyáva féreg, úgyhogy örülj, hogy megszabadultál tőle! Te simán találsz magadnak egy normális pasit, ő meg pukkadjon meg!
2010. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A pasi le akart passzolni. Ismerős a helyzet. Én is egyszer társkeresőn ismertem meg egy 27 éves pasast, akiről a 4-ik randin derült ki, hogy 37 éves!!!!! Én akkor voltam 24. Hát hazudott de még jártunk. Ő is a 80 éves körüli anyjával élt. nárcisztus személyiségzavaros volt (ezt én állapítpottam meg) egy önimádó ember. Bunkó is tudott lenni.

Én nem szerettem belé,(egyszerűen nem voltam erre képes, inkább kiábrándultam fokozatosan) ezért tisztán láttam. Tudtam hogy nem szeret (ezt egy nő megérzi) éstudtam azt is, hogy ha megun, lecserél egy másikra. Ezt megelőztem és én dobtam, de úgy hogy már előtte is zsarolgatott érzelmileg. Aztán 2,5 hónap járás után telefonon szakítottam vele. Tudtam, hogy nem fog utánam futni. Ennyi idő alatt tökéletesen megismertem, pedig nem is éltünk együtt. És tényleg nem futott utánam.

Az az igazság, hogy az mindig gyanús, ha egy jó pasi, normális egzisztenciával, x exbarátnővel egyedül azaz az anyjával él közel 40 évesen.


Ha tudtam volna, hogy ennyi idős, dehogyis jártam volna vele.


Nem ugyanaz a személy a "pasink"? Mi a keresztnevének az első betüje?

2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
* jav. nárcisztikus szemlyiségzavar
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!