Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ezt nagyon elrontott...

Segítség! Ezt nagyon elrontottam, ugye?

Figyelt kérdés

Szombat óta bőgök, egyszerűen nem bírok napirendre térni. 25 éves lány vagyok, egy 37 éves férfival jártam, nagyon szerettem őt, talán így még soha senkit. Szombaton elhagyott egy butaság miatt. Már nagyon régen mondogatta nekem, hogy ő öreg hozzám, meg hetente egyszer találkoztunk, és ezért keressek mást, mert biztos nem jó így nekem. Én mindig mondtam, hogy dehogynem jó, mert én Őt szeretem, nem érdekel, hogy hányszor találkozunk, és eszembe se jut a kora (ami abszolút nem idős). De Ő erősködött, bizonyos időközönként mindig bevetette, hogy keressek magamnak mást, vagy legyen 2 pasim. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mit tenne, ha valóban lenne? Azt mondta, hogy megküzdene vele (magyarul jól megverné), és ennyi, engem nem hagyna el.

Pénteken kötekedett velem, ezért szombaton ki is raktam egy társkereső hirdetést, ahogy mindig is mondta nekem, de én magam sem tudom, hogy mit vártam vagy mit nem. Egy elcseszett balf.sz vagyok. Gondoltam, ha már rájön, hogy kint vagyok, akkor Ő ugyanúgy nézegeti a nők hirdetéseit.

Persze, hogy még aznap észrevette. Mondtam is neki, hogy nolám, csak nem a társkeresőt nézegetted? Olyan dumával rázott le, hogy "csak megérzés volt, hogy kint vagyok, ezért megnézett", de én se vagyok ötéves, tuti a nőket nézte. Na erre meg jött, hogy az én bűnömet ne fogjam Őrá, és erre még jobban felbőszült, és "ezt nagyon elb.sztad, Édes" mondattal sms-ben szakított. Meg hogy nekem tudnom kellett volna, hogy amikor azt mondta, hogy keressek mást, akkor csak viccelt, pedig nem viccesen mondta. Azóta határozottan tartja is magát a szakításhoz, ki van kapcsolva, skypról letörölt, látom (pedig azon beszéltünk naponta, amíg nem tudtunk találkozni).

Nagyon rosszul érzem magam. Tudom, hogy elb.sztam, de mostmár hiába mondok én bármit, Ő a leghatározottabban elhatárolta magát tőlem, és többet hallani sem akar rólam, sms-re, emailre nem válaszol.

Kérlek, segítsetek, mert összeroppanok.


2010. okt. 20. 01:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ezt Ő rontotta el...vagyis nem elrontotta,hanem valamiért(új nő,család) le akart passzolni.Nekem is volt már idősebb pasim(15,13 évvel),de egyik sem viselkedett így,mivel akart engem.Ez a fickó ki akarta bulizni a szakítást,Rád kenve a felelősséget.Ez nem férfi,hanem egy féreg.Olvasd vissza amit írtál,és akkor rájössz,hogy besétáltál a csapdájába...
2010. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne borulj ki ez a pasi már rég zakitani akkart veled és most talált egy indokot. Undoritó mikor valaki arra vár hogy a másikra rákenhese hogy miatta szakitott mert nem volt mersze a szemedbe mondani. Az ilyen nem nagy veszteség, fiatal vagy találsz mást, sokkal jobbat.
2010. okt. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem nagy a korkülönbség, én 24/L vagyok a párom 36. De ahogy olvastam a fentieket, az jutott eszembe, hogy ő valóban azt szerette volna, ha neked van úgymond egy másik pasid is rajta kívül, és akkor azt tudja mondani, hogy Te szúrtad el, hol ott szerintem pont ez az amit akart, hogy ne Te tudd őt hibáztatni, hogy megcsalt, vagy talált magának valakit. Szereted,.. tudom, de szerintem hagyd kicsit a dolgot, vagy kérdezz meg közös ismerősöket, az Ő barátait, hogy nem tudnak-e róla, hogy esetleg volt valakije rajtad kívül, és így szándékozott volna lerázni.. ez csak az én feltevésem.
2010. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Direkt,szánt szándékkal,kiprovokálta a szakítást!Nem kellesz már neki,és nem is szeretett soha sem tiszta szívből.Ez van sajnos..bárhogy fáj,ez az igazság.
2010. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Itt előttem mindenkinek igaza van. Neked hogy nem világos azonnal, mi a helyzet? Biztosan elvakít az, hogy szereted.
2010. okt. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Régóta ott akart téged hagyni, csak ő egy sunyi ge*ci, ezért direkt provokálta ki belőled a szakítást, hogy ne neki kelljen kimondania és szarul éreznie magát. Ezért kikényszerítette belőled és lecsapott, így otthagyhatott nyugodt szívvel. Tipikus jelenség, a pasik szinte mindig ezt csinálják, sajna ilyen gyáva sunyi férgek, ez van.
2010. okt. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló korú férfi vagyok, az említett tag meg így extra nagy parasztnak tűnik, de aki ennyire bunkó, az magasról tesz arra, mikor és kível szakít, szóval sztem. nem tervezte túl magát.

Ha akart volna Téged, már ott ugrálna az ajtód előtt.újra.

Ne fuss utána, mert akkor tuti nem jön be semmi és még meg is alázod magad!

Irom mindezt úgy, hogy a tag indokait nem ismerem, ha családos és kapott egy ultimátumot otthonról, akkor a férfiak (is)mindent megtesznek, nehogy a gyerekeiket elveszítsék, és ez, bocs de így helyes. Másrészt, rendes beszélgetés közben is megtehette volna amit akar, EZÉRT bunkó.

Az idősebb férfi nem gond, csak ha családja van, értsd, gyerekek, ebben a felállásban csak utolsó lehetsz, újra és újra és mindig.

Lépj tovább, sok boldogsásot kívánok.

2010. okt. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit, kivéve, hogy ennyire ki vagy borulva és magadat okolod.

Ez egy sunyi féreg, csak az alkalomra várt, hogy kivághasson, mert annyi gerinc sincs benne, hogy leüljön veled és kultúráltan szakítson, neki cirkusz kell, hogy "megbántottként, sértett félként menekülhessen" a gonosz, csalfa párja mellől. Undorító az ilyen, te pedig nem láttad a rózsaszín ködtől.

Ne keresd, ne is gondolj rá, ez a férfi nem akar téged. Tedd magad minél hamarabb túl rajta, hidd el, sok normális pasi is él ebben az országban. Fel a fejjel! Sok boldogságot neked!

2010. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit!

Sőt!

ÉPP MOST FOGOD HELYREHOZNI AZ ÉLETEDET!

Az a pasi meg megérdemelné, hogy nagy betűkkel(Pontosabban kicsikkel, csak a láthatóság kedvéért nagy méretűekkel), hogy a felesége is észrevegye, ki is írd a nevét!

Felejtsd el, vagy tartsd meg szép emléknek, ahogy akarod!

De semmi esetre se keseregj. Aki ilyen g.ci, azért nemhogy sírni, de még egy könnycseppet sem érdemes ejteni.

Kívánom, hogy találd meg az IGAZIT, és legyetek nagyon boldogok!

2010. okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, miért nem találkozhatott két felnőtt ember minden nap? A tinik is többször taliznak a héten mint ti.
2010. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!