Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ezt nagyon elrontott...

Segítség! Ezt nagyon elrontottam, ugye?

Figyelt kérdés

Szombat óta bőgök, egyszerűen nem bírok napirendre térni. 25 éves lány vagyok, egy 37 éves férfival jártam, nagyon szerettem őt, talán így még soha senkit. Szombaton elhagyott egy butaság miatt. Már nagyon régen mondogatta nekem, hogy ő öreg hozzám, meg hetente egyszer találkoztunk, és ezért keressek mást, mert biztos nem jó így nekem. Én mindig mondtam, hogy dehogynem jó, mert én Őt szeretem, nem érdekel, hogy hányszor találkozunk, és eszembe se jut a kora (ami abszolút nem idős). De Ő erősködött, bizonyos időközönként mindig bevetette, hogy keressek magamnak mást, vagy legyen 2 pasim. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mit tenne, ha valóban lenne? Azt mondta, hogy megküzdene vele (magyarul jól megverné), és ennyi, engem nem hagyna el.

Pénteken kötekedett velem, ezért szombaton ki is raktam egy társkereső hirdetést, ahogy mindig is mondta nekem, de én magam sem tudom, hogy mit vártam vagy mit nem. Egy elcseszett balf.sz vagyok. Gondoltam, ha már rájön, hogy kint vagyok, akkor Ő ugyanúgy nézegeti a nők hirdetéseit.

Persze, hogy még aznap észrevette. Mondtam is neki, hogy nolám, csak nem a társkeresőt nézegetted? Olyan dumával rázott le, hogy "csak megérzés volt, hogy kint vagyok, ezért megnézett", de én se vagyok ötéves, tuti a nőket nézte. Na erre meg jött, hogy az én bűnömet ne fogjam Őrá, és erre még jobban felbőszült, és "ezt nagyon elb.sztad, Édes" mondattal sms-ben szakított. Meg hogy nekem tudnom kellett volna, hogy amikor azt mondta, hogy keressek mást, akkor csak viccelt, pedig nem viccesen mondta. Azóta határozottan tartja is magát a szakításhoz, ki van kapcsolva, skypról letörölt, látom (pedig azon beszéltünk naponta, amíg nem tudtunk találkozni).

Nagyon rosszul érzem magam. Tudom, hogy elb.sztam, de mostmár hiába mondok én bármit, Ő a leghatározottabban elhatárolta magát tőlem, és többet hallani sem akar rólam, sms-re, emailre nem válaszol.

Kérlek, segítsetek, mert összeroppanok.


2010. okt. 20. 01:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem te rontottad el, a manus volt hülye, vagy lusta, mert kényelmesebb neki az agglegényélet, minthogy valamit is tennie keljen egy kapcsolatért..

Meg gondolom egy ideig volt szex aztán most el van telve....

Ne foglalkozz az ilyen önző emberrel, és vissza ne fogadd ha próbálkozna.

Találsz te jobbat nála!

Mellesleg könnyen lehet, hogy házas, vagy akármi és csak kaland voltál.


Szval SZRD le ne sírj hanem lépj tovább!!

2010. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon rendesek vagytok! Nincs családja,nincs felesége,nem is volt még soha,mi terveztünk családot együtt a későbbiekben. A nyolcvanéves anyukájával él együtt,apukája már meghalt. A találkozást először én is furcsállottam,mert 30 km van köztünk csupán,de sokrétű munkájára hivatkozott,én meg elfogadtam,mert szeretem. Most megyek dolgozni,de este jövök,köszönöm mindenkinek.
2010. okt. 20. 08:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami, amiben minden válaszadó egyetért! Én is csak az előttem szólókat tudom megerősíteni. Ezzel a férfival még akkor se békülj ki, ha ő úgymond "megbocsát". Ha visszamész hozzá, tudni fogja, hogy bármit megtehet veled, bármibe belehajszolhat! Örülj neki, hogy nem ennél megalázóbb helyzetet provokált ki tőled.

Isten ments, hogy összeroppanj, inkább örülj nagyon, hogy megszabadultál tőle. Tudod mit? Küldj neki egy fricskát: mivel tudod, hogy melyik társkereső oldalt nézegeti, adj fel megint egy hirdetést, amiben kikötöd, hogy a jelentkező pasi nem lehet 30 évesnél idősebb, mert tapasztalatod szerint a 30-asoknak már nagy baj van a potenciájukkal... vagy valami ilyesmi, Te tudod, min bosszantja fel magát legjobban...

2010. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom neked, hogy ha egy 37 éves férfi sms-ben, ráadásul ezzel a szöveggel szakít, ami szerintem abszolút primitív, akkor ebbe nem kell beleroppannod. Másfelől...

Ezt hiába mondjuk, hiába tanácsolja neked ezt mindenki, hiszen szerelmes vagy. Hogy mit csinálj, arra sajnos senki nem tud neked használható tanácsot adni, mert nyilván egy kívülálló nyitott szemmel látja a dolgokat, de ilyen rövid idő után szerintem te még úgysem vagy képes elengedni őt, még túl korai.. Hidd el, ő nagyon is tisztában van vele, hogy te most szenvedsz, tudja, hogy keresed, epekedsz utána és sajnos azt kell mondjam neked, hogy ha még nem is vagyok benne biztos, de nagy valószínűséggel élvezi ezt.

Nem ismerlek titeket, ezért ennél jobb tanácsot sajnos nem bírok adni, pedig hidd el, tenném, mert pontosan tudom, hogy mit érzel. Te még fiatal vagy, előtted az élet, találsz majd még olyan férfit az életedbe, aki nem fog provokálni, majd ilyen piti módon ellökni magától. Ez most még számodra felfoghatatlan és belegondolni sem szeretnél, de erősnek kell lenni és szépen talpra állni!!!! Hosszú távon biztos lehetsz benne, hogy ez lenne a legjobb neked.

Én azt javaslom, ne keresd őt, bármennyire nehéz is, fogadd el a döntését, ne alázkodj meg előtte. Hidd el, hogy őt ez fogja a legjobban zavarni.

Sok sikert kívánok Neked!

26/N

2010. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy még az előtt derült ki, milyen érzéketlen és aljas, mielőtt családot alapítottatok volna. Ha felesége nincs is, könnyen lehet, hogy volt másik barátnője is. Egy szerdára... egy szombatra...

Viszont gazdagabb lehetsz egy nagyon fontos tanulsággal, ami nem csak a párkapcsolatban lehet hasznos: mindig csak olyan dolgokat tegyél, ami a saját, belső elhatározásodból fakad. Amit emelt fővel tudsz vállalni. Többé ne hagyd magad provokálni se pasinak, se munkatársnak, stb.!

2010. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika, de ez tényleg furi, hogy csak heti 1x találkoztatok.Nincs az a nagy távolság, amit le ne tudna győzni az igaz szerelem, másrészt pedig rengetegen ingáznak napi renden 40-50 km-reket is, úgyhogy aludhatott volna nálad is és onnan ment volna dolgozni.Amúgy meg nekem már ott sántít a sztori, hogy 37 évesen még se kutyája, se macskája, csak egy idős anyukája.Nem tudom miért , de a te történetedről egy nemrég olvasott sztori jutott az eszembe, ahol egy magyar kamionsofőr kettős életet élt.Volt egy családja az ország egyik felében, egy másik családja meg a másik felében.Mindkettőben születtek gyerekek is és egyszer azon bukott le a fickó, hogy véletlenül rossz telefont hagyott otthon és az egyik felesége kereste, csak éppen a másik felesége vette fel és bemutatkoztak egymásnak és aztán találkoztak is és minden kiderült.Évekig éltek így.
2010. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, fenn van még a hirdetésed a párkereső oldalon! A sors kiszámíthatatlan: hátha így találod meg az IGAZI nagy Ő-t. Ez a pasi nem érdemli meg, hogy sírj utána!
2010. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A kettős életet élő kamionsofőr sztoriját megtaláltam:

[link]

2010. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt annyi gerince, hogy szakítson veled, ezért addig provokált, amíg elvégezted a piszkos munkát, és még azt is hiszed, hogy te vagy a hibás.
2010. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
30 km? Bármikor legyalogolom.
2010. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!