Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetnék bocsánatot?

Hogyan kérhetnék bocsánatot?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnak a volt barátnőjével úgy jöttem össze, hogy ő erről nem tudott, és ma kiderült. Tudom, hogy ez nem volt szép dolog. De hogyan kérhetek bocsánatot, hogy ne haragudjon rám?
2010. okt. 19. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy, nem ismerem a helyzetet, de ezért vagy nem is kell bocsánatot kérned, vagy rossz ember vagy és nem bocsátanék meg neked. Ez attól függ, nekem mit jelent a lány
2010. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátodnak már az exe, ezért nem kell bocsánatot kérned, hiszen már nincsen vele. Hisz, nem akkor jöttél össze vele, amikor ők 1ütt voltak. Neked is tetszik, ez ellen nem lehet mit tenni.
2010. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!