Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak számomra nehéz elképzelni?

Csak számomra nehéz elképzelni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm már több, mint 1 éve él távkapcsolatban, és csak hétvégente találkoznak. Ha szünet van, akkor együtt vannak több napot is, de elég nagy a távolság köztük.


Fent lehet tartani a SZERELMET, 1 évnél tovább?

Úgy értem.. így, hogy hétvégente vannak csak együtt, nem is tudják egymást úgy megismerni.

Félreértés ne essék. Nem vagyok féltékeny, mert nekem is van barátom, akivel ha tehetjük minden másnap találkozunk, és nem is tudnám máshogy elképzelni.


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy lehet e távkapcsolatba lenni évekig, mert persze, hogy lehet, hanem hogy szerelmesnek lenni tudnátok e egy ilyen helyzetben.


De 1 évnél tovább nem tudnám elképzelni, hogy csak hétvégén láthassam a párom, mert az nekem olyan idegen lenne. Utazni mindig, ráadásul sosem hívhatnám ám magamhoz, ha egyszerűen csak vele szeretnék lenni.



17 L


2010. okt. 19. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes helyzet így egy elképzelt kényelmes álomképbe szerelmesek és a hétvégén turbékolnak egy jót.

Így tovább tart mig a rózsaszín ködfelhő eloszlik de elöbb utobb rájönek hogy ez nem egy normál kapcsolat.

2010. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Tesóm is ez volt a helyzet. 1,5 év után ők össze is költöztek. Úgy, hogy szerintem fent lehet tartani a szerelmet, mert még mindig együtt vannak.
2010. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

*tesómmal.

Xd

2010. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk működik ugyanez, de mi kicsit idősebbek vagyunk, és mindketten nagyon elkötelezettek egymás mellett.

A közös jövő tart össze, hogy ha majd összejött a pénz, az mindkettőnk javára lesz.

2010. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éltem távkapcsolatban egyszer. Nekem nem működött, igaz akkor még a tojáshéj ott volt a sejhajomon. Ez nagyban függ az emberek temperamentumától, mentalitásától, beállítottságától, stb. Lehet nekik ez még jobb is, mintha minden nap találkoznának, de én azt vallom, hogy 2 ember akkor ismeri ki igazán egymást, amikor összeköltöznek.
2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Inkább örülj neki, hogy boldogok, mikor együtt vannak!

Mi majdnem 3 évig éltünk külön, 300 km (!!!) volt köztünk a távolság. Leveleztünk, minden nap beszéltünk telefonon, de sajnos csak az iskolai szünetekben tudtunk találkozni. Ő már dolgozott, de én akkor érettségiztem. Tehát mi évente maximum 4-5-ször találkoztunk pár napokra. Ebből soha semmi gond nem volt, azon kívül, hogy nehéz volt ezt elviselni.

Most ott tartunk, hogy 5 éve együtt élünk, összeházasodtunk és van egy lassan 3 éves fiunk.

Szóval ne próbáld elképzelni, inkább örülj, hogy közel van a barátod!

2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köztem és a párom közt 280km volt és csak hétvégén találkoztunk és iszonyatosan szerelmesek voltunk egy másba ,8 hónap után össze házasodtunk most van egy 3éves kislányunk és még mindig szerelmesek vagyunk. Szerintem elképzelhető, hogy náluk is működni fog, de nagyon mély érzéseknek kell lenni egymást iránt.
2010. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 12 éve így élünk. A férjemnek olyan a munkahelye, hogy csak péntek este jön haza, hétfő reggel megy. Lehetne úgy, hogy itt dolgozik egy gyárban havi 100 E ft-ért , ahol lakunk, de minek? Nyomorogni , mikor nem muszáj? Valamit valamiért. Ha magasabb pozícióba kerül, nem kell már utaznia, de egyenlőre erre még várni kell.
2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nehéz megszokni, de nem az igazi az mikor olyan keveset találkoztok az én meglátásom szerint.. nem nagyon pártolom a távkapcsolatot de vannak akiknek bejött, kitartottak amellett, hogy ez jó úgy..
2010. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!