Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a fiad egy...

Mit szólnál, ha a fiad egy kövér lánnyal lenne együtt? Ellenszenves lenne a lány emiatt? Tennél valami megjegyzést rá, akár a lány háta mögött csak a fiadnak?

Figyelt kérdés

Van egy friss, még csak pár hetes kapcsolatom egy sráccal, egyetemen van pár közös óránk(mind ketten tanárin vagyunk, csak tök más szakpárral), de igazából tök más körülmények között figyeltünk fel egymásra.(Konkrétan ugyanabba az uszodába járunk, és egy nap, tök véletlen összeütköztünk, az azutáni eset után kezdünk beszélni)

Nem a közeljövőben lesz esedékes a bemutatkozás, csak volt egy beszélgetésem, ami óta kicsit kattogok a dolgon. Szóval unokatesómmal dumáltam, vele egyébként jóba vagyok, és akkor ott volt még két barátnője is, akik nekem csak nagyon távoli haverok. Valahogy szóba kerültek a kapcsolatok, mutattam nekik egy közös képet a sráccal. És az unokatesóm két barátnője tett pár olyan megjegyzést, hogy ők nem tudják elképzelni, hogy én mégis hogyan szedtem fel egy ilyen srácot, hát találhatott volna vékonyabb csajt is. Meg elhangzott olyan is, hogy hát milyen kínos lesz majd a szülőknek való bemutatkozás, hát tök elképzelhetetlen és bizarr, hogy egy helyes, sportos srác összejöjjön egy olyannal, mint én. Meg ne lepődjek meg, ha nem leszek túl szimpi a szülőknek.

Egyébként tudom, hogy kövér vagyok, mindigis az voltam, ez van. Annyira nem bánt, hogy két random csaj azt gondolja rólam, hogy kövér vagyok, mert ez az igazság. Csak kicsit nyomaszt magamban, hogy mi van ha eljut odáig a kapcsolat, hogy akkor ismerjük meg egymást szüleit, és ez probléma lesz. Hazudnék ha azt mondanám, hogy ez egyáltalán nem érdekel. Láttam már más komoly párkapcsolatokat körülöttem, és több szempontból praktikusabb, jobb érzés jóban lenni, stb.


2023. okt. 30. 16:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, egyesek milyen pink Barbie világban élnek, engem nem sokkol le, ha valaki kövér. Az átlagos magyar túlsúlyos, naponta látni őket, nem sokkolóak.
2023. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit az ég világon.
2023. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, nem ezen mulik a szimpatia. Ugyanugy allnek hozza, mint barmilyen mas lanyhoz.

Egyetlen fontos dolog megis izgatna, de nem hoznam fel, csak kesobb es miutan lattam, igy van-e. Amemnyiben a tulsuly egeszsegtelen taplalkozasbol ered, es a jovoben egyutt elnek, szeretnem tudni, hogy a fiam a lany kedvert nem eszik ugyanabbol ugyanannyit es hizik meg.

Angliaban elek, es itt a szegenyek szeles retege nagyon tulsulyos. Latom, mit es mennyit adnak az egyszerubb helyeken. Eletveszely, persze, hogy akkorak.

De ha nem azert van a tulsuly, akkor semmi beleszolasom nem lehet.

2023. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
62%
én vékony nő vagyok,érdekes ,hogy életemben sok olyan párt ismerek,ahol gizda fiú és extrém kövér lány jártak,min 100 kiló.azt nem tudom a szülőket zavarta- e,de boldogok voltak. egy gond van,hogy egyik nőnek se lehett gyereke,egęszsęge miatt,hiæba fiatal,egyik pár végül örökbefogadott egy 3 éves fiút. egy fiatal pár pedig neten elmesélte a történetét,hogy 7 évnyi meddőség után akkor lett terhes miután naponta futottak és fogytak 50- 60 kilót. ebben hiszek,mert bár sovány vagyok,ülő életmódom volt pár évig és alig volt menszeszem.most többet mozgok,hormonrendszerem valahogy helyreállt.
2023. okt. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ezekből a lányokból inkább a mérhetetlen irigység beszélt (nyilván ők is szeretnének ilyen jó pasit), mint a racionalitás? Szerintem ne aggódj ezen! Aki ilyen mentalitású, hogy a saját nyomorát más piszkálásával próbálja ellensúlyozni, az ha a súlyod nem lenne szem előtt, akkor beszólt volna a családok közötti anyagi különség, kulturális különbség, vagy bármi egyéb miatt, amin fogást gondol találni, csak hogy levezesse a saját frusztráltságát, hogy neki semmilyen pasi nem jön össze, nemhogy ilyen jó kinézetű.
2023. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként engem tényleg érdekelne, minden rossz szándék nélkül, hogy a kövér lánykák hogy szednek össze jóképű, sportos csávókat.

Mármint a kérdező esetében értem, közös/hasonló hobbi, nagyon hasonló tanulmányok (mind ketten tanárisok, ez azért erősen jelez valamit arról, hogy hasonlítanak egymásra személyiségileg, annyira, hogy jól kijöjjenek. De amikor mondjuk egy buliban, vagy online történik az ismerkedés, ott nem értem, hogy mi kelti fel a pasi érdeklődését.:D

2023. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ hogyan kövéredik a leányzó. Vannak arányosan, szépen gömbölyödők, akik fenékre, combra, mellre híznak, ez elég vonzó tud lenni a fiúknak. Csak a hasra hízás nem túl előnyös, olyankor lehetnek termékenységi problémák is.
2023. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy nagy érték egy tanárnak készülő lány, akárhogy is néz ki, hiszen családalapítás esetén nem kell a szabadságolásokkal kínlódni, hogy na, most mi kész, ki vigyáz a gyerekre, ő is akkor szabad, mikor a gyerek, iskolaszünetben. Soha nem kell dolgozni karácsonykor se.
2023. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%
28, picit el vagy tévedve. A tanárok két héttel tovább járnak be, két héttel előbb kezdenek nyáron, mint a gyerekek. Általános iskolai tanár nyáron kötelezően táboroztat (persze nem egész nyáron, de egy-két hetet igen) Az igaz, hogy szenteste, karácsonykor és a két ünnep között nem kell dolgozni. Az őszi, tavaszi és téli szünet munkanapjain berendelhetők. De jellemzőbb, hogy haza viszik a munkát. Én pl tegnap bementem dolgozni, plusz van itthonra 32 dolgozat, amit ki kell javítani, meg készülni, plusz egy 60 órás online tanfolyam. De tény, hogy a munkaidő egy része rugalmasabban kezelhető, viszont nem vehet ki akármikor szabadnapot, pedagógus csak főszezonban tud nyaralni, szinte esélye sincs akciós kikapcsolódásra.
2023. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ítélném el egy szerettem választottját külső alapján. Aki ezt teszi, ahhoz nekem nincs közöm. :)


Egész más értékrenddel nevelkedtem.

2023. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!