Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem lennék kihívás?

Már nem lennék kihívás?

Figyelt kérdés

Történetem egyszerü és mégis érthetetlen számomra:

kapcsolatban éltem vkivel, de az élet úgy hozta, hogy megismerkedtem ezalatt másvkivel. egyéb okok (nem csak az új ismeretség miatt...) úgy döntöttem, hogy felhagyok a régi kapcsolatommal, és megpróbálom az újat. az új jelölt természetesen nagyon érdeklődő volt irántam,, egészen addig, mig el nem mondtam neki, hogy már nincs senkim!! ezt ti értitek? azóta, hogy tudja, nem keres, nem ír. mi ebben a logika? már nem vagyok olyan érdekes vagy mi?


2010. okt. 18. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen, vannak ilyen esetek is mint a tiéd, utolso, csak nálam az a helyzet, hogy nincsenek érzelmeim iranta. és igy nem leszek vele. talán kárba vész ez az uj ismerettség, de legalább rádöbbentett, hogy ha lépni kell, akkor lépni kell!!
2010. okt. 18. 21:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Neked az a jó válasz amit hallani akarsz ,nem az igazság?
2010. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!