Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Későn érő lennék, lelki...

Későn érő lennék, lelki szempontból?

Figyelt kérdés
23 vagyok,és még csak kb 20 éves koromban kezdtem érdeklődni aférfiak iránt. Akkoriban (18-19 évesen) jött rám az a fázis is, hogy felfedezem magamon a tökéletlen pontokat, és rettető depis is lettem tőlük, egész csak kb pár hónappal ezelőtt kezdtem belenyugodni ezekbe a dolgokba. Amiken nem tudok változtatni. Meg is akartam magam műttetni, de nem volt rá pénzem (orr, mell), annyira utáltam magam. Most sem vagyok teljesen megbékélve, de végre legalább újra tudok mosolyogni. Szüleimet, családomat is nehezen "viselem" el, undok vagyok sokszor, hamar felkaőpom a vizet, zavar ha korlátoznak a szabadságomban, akárcsak egy tini. Egyszerűen mintha korábban nálam kimaradt volna ez a korszak. De nagyon zavar amugy.... Szeretnék végre normális lenni.
2011. okt. 23. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Ennyiből azonban nem lehet megmondani.

2011. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már 12 éves korom óta így vagyok ezekkel.Szóval örülj,hogy csak pár éve jött ez ki nálad,és nem kísérte végig a gyerek illetve kamaszkorodat!Azért elárulom vannak jobb napjaim is,sőt általában jobb napjaim vannak,amikor csakazért is kihozom a külsőmből a maximumot!Így eleve természetes szépségem nincs,de próbálom hangsúlyozni a pozitív részeimet a külsőmön.(plusz én kb 1000 fotót láttam már műtött mellekről,és bevallom eddig keményen 1 darab fotó volt,amire azt mondom,hogy na igen ezt a mellet eltudnám magamon képzelni.A többi ótvar ronda és túl mű.)Mondjuk tapintásra a természetes nagyon kellemes érzés.

Leírtad a negatív tulajdonságokat,úgyhogy tisztában vagy azzal,hogy min kellene változtatni.De nem műtéti úton.Elsősorban magadat tedd tisztába,s ha még mindig úgy érzed,hogy a plasztika az egyetlen megoldás,az még ráér pár év múlva,mikor pl már idősödik a bőröd,a tested.Szóval addig is próbáld az életed élni,és a legjobbat kihozni magadból!

Próbáld meg magad elfogadni.Ez könnyen fog menni,ha már lesz tapasztalatod a párkapcsolatok terén.Talán a későnérőséged ebben azért lekorlátoz,de hajrá,jó szerencsét kívánok:)

2011. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!