Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem lennék kihívás?

Már nem lennék kihívás?

Figyelt kérdés

Történetem egyszerü és mégis érthetetlen számomra:

kapcsolatban éltem vkivel, de az élet úgy hozta, hogy megismerkedtem ezalatt másvkivel. egyéb okok (nem csak az új ismeretség miatt...) úgy döntöttem, hogy felhagyok a régi kapcsolatommal, és megpróbálom az újat. az új jelölt természetesen nagyon érdeklődő volt irántam,, egészen addig, mig el nem mondtam neki, hogy már nincs senkim!! ezt ti értitek? azóta, hogy tudja, nem keres, nem ír. mi ebben a logika? már nem vagyok olyan érdekes vagy mi?


2010. okt. 18. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, ő nem akar(t) komoly kapcsolatot, egy kis flört bőven elég lett volna neki..
2010. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
2 szék közül a földre estél. Megszoptad, szép estét.
2010. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

pofára estél.

Saját magad okulására tanulj belőle.

Járt utat járatlanért el ne hagyj.

2010. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem estem két szék közé "kedves" utolsó! mert nem úgy hagytam ott az előzőt, hogy a következő lesz életem párja. nem is arra voltam kiváncsi, hogy szerintetek jol döntöttem-e (mellesleg megjegyzem még igy is igen!), hanem az érdekel, hogy mire véljem az új jelölt viselkedését...de azért kösz a semmit utolso!
2010. okt. 18. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét.Nem akart tartós kapcsolatot,csak szexet.Most,hogy egyedülálló lettél valószínüleg megijedt,hogy járni akarsz vele és ez már nem csak szex,hanem kötöttségekkel is jár.

Ami pozitívum lehet a dologban,hogy ez nem évek múlva derült ki,egy hosszú szeretői viszony után.

2010. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

ne bántsátok már! Emberek vagyunk,miért kötelező valakinek egy pasi mellett maradni,ha már másra vágyik?

Azt persze előre nem lehetett tudni,hogy igy fog viselkedni az uj pasi. Szerintem is megijedt hogy akkor Te majd "komolyan" járni akarsz vele,ö meg max.szexet akart.

Basszus én is voltam ugy hogy addig voltam érdekes egy pasinak amig volt valakim. Inkább a pasi a szemét hogy hintáztatta a csajt! Én a helyedben a képébe röhögnék és megmondanám neki hol az ajtó!! Akkor majd néz nagyokat. Ujits be egy pasit,hadd lássa hogy nem őmiatta hagytad ott az előzőt! Ez fontos!!

2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) Legalább Te érted. Én így látom a helyzeted.. :) Nem kell elkeseredni.. Meg fogod találni, aki a Neked való. :)
2010. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, mert ezt szerette volna hallani, hanem mert így látom a helyzetét. Úgy tűnik nagyon sokan csak azért írnak, hogy jól beszóljanak egyeseknek. Ez csak róluk ad információt... EQ, IQ terén.. Bocs. Nem szándékozok ilyen vitába bocsátkozni senki olyannal, aki nincs azon a bizonyos szinten. ( Lehet lepontozni!)
2010. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is valószinünek tartom hogy csak a szex miatt lehetett ez a nagy érdeklődés, és igyekszem visszafogni magam, és nem keresem! egy újat beújítani meg már nekem is megfordult a fejemben! és tudom is hogyan!:) egyébként az a probléma a legtöbbnél, hogy mikor engem érdekelnek, akkor én őket nem! pár hónap múlva meg fordul a kocka!
2010. okt. 18. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

21:25 vagyok: én is elhagytam a páromat egy pasiért,aki flörtölt velem,de én halálosan beleszerettem ( családos volt) aztán halálos nagyot koppantam kis kalad után...:S

aztán visszamentem a páromhoz,ő visszafogadott,mert nagyon szeret. azóta is boldogok vagyunk.én is szeretem azóta újra. De kellett akkor az a kisiklás,hogy tudjam értékelni a mostanit( ezerszer többet ér,mint az a f@szfej)

ezzel nem azt mondom hogy menj vissza a régihez,csak leirtam, mik a tapasztalataim.

2010. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!