Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fékezzem meg sürgősen...

Hogyan fékezzem meg sürgősen az indulataimat?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomról kiderültek a szemétségei. Legszívesebben megverném, már nagyon érik ennyi minden után, gondolatban már többször is szétvertem az elmúlt félórában, nagyon félek hogy elborul az agyam és bajba keveredem, hogy csillapítsam le magam, most nincs itt pszichólógus. Milyen következményei lehetnek egy ilyen akciónak?
2010. okt. 18. 18:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Verj le neki párat,miután pedig kidőlt vizeld le,alázd meg meg ilyenek!Én ezt tenném!Ásd el nyakig egy erdőben egy jó pár órára aztán engedd el!De a fejére kenj egy kis mézet nehogy már jól érezze magát!Csajnak meg kocc,a ruhái meg cuccait meg elajándékoznám csöveseknek!

22/F

2010. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"tekerek egy trükkös cigit, és volt-nincs indulat."

Ez hatalmas volt!

Azt meghiszem, hogy tényleg nagy g*ci volt amit tett, de már jóvá nem tudod tenni, csak roszabb lesz ha vereXel. Értelmetlen.

2010. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Cseréltesd le a zárat és ted ki a cucait összetörve a folyosóra ami ér valamit az persze add el hirdesd a neten, vagy vid ki az ecserire ott nem kérdik honnan van.
2010. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Csinálj, amit akarsz, írj privátba, biztosítok alibit.
2010. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Menny el futni és közbe hallgass nagyon hangos zenét hogy ne gondolj semmire és elfáradj. Pedig megérdemelné az a ge*i..
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, végül mi lett!
2010. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
remélem nem azért nem írsz mert már a börtönben ülsz :D
2010. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2010. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Elvettem a pénzét és elvittem néhány cuccát. Egyik haverom másnap lekevert neki egyet a buszmegállóban, azt mondta ő vállalja. Azóta kiderült hogy előttem is meglopott egy srácot, egy másiknak meg összetörte a kocsiját.
2010. dec. 7. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!