Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam drogfüggő, mit tegyek?

A fiam drogfüggő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már túlvagyunk két elvonón, de eddig mindkétszer visszaesett. Elakarom vinni egy harmadikra, de ő nem akarja, erőszakkal pedig ugye lehetetlen. Egyetemista, még nem dolgozik. Rakjam ki a házból, mert drogos? De ő mégis csak a fiam, nem akarom, hogy utcára kerüljön. Mit tegyek ilyen lehetetlen helyzetben? Tűrjem, hogy csinálja? Az sem jó.
2010. okt. 18. 11:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A pénzt csak egy hete vontuk meg tőle, addig hozzájutott. Most pedig nem tudom. Egyébként nem az egyetemi ismerősöktől szerezte. Akivel elkezdte, attól eltiltottuk, de nem látom 0-24 órán keresztül mit csinál.
2010. okt. 18. 14:20
 22/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy már árulja is a szert...Te nézelődj utána,ne várd meg mig a rendőrség kopogtat...
2010. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

14:15

Teljes mértékben igazad van a kokóról teljes mértékben NEM lehet leszokni,csak csökkenteni szívását én sem fogok soha többet tudom jól leszokni de a heti három belövésről lejöttem fél évesre de olyan nap NEM telik el ,hogy ne jutna eszembe...ja és nem egy embert ismerek aki így van mint én megint csak azt mondom,hogy ezt a fiú magának kell megküzdje ezt a csatát,a pénz megvonás jó csak utána tölled kezd el lopni s ha azt lássa rajtad ,hogy egy végbe csak azzal rágod a fejit ,hogy mennyen elvonora ezzel csak a azt éred el ,hogy még jobban elhidegül tölled...

2010. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%
ORVOS ELVONO ANYA VAGY NEMHAGYHATOD HOGy tönkre tegye magát!!!!!!!!!!
2011. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Nézzétek meg együtt a rekviem egy álomért c. filmet-igaz az heroinfüggőről szól de mind1-talán rájön h mégis kéne az elvonó.

am én is 1 évig rendszeresen napi szinten kokoztam és nemmondom nagyon nehéz volt de letettem elvonó nélkül.

mostanság ink füvezek helyette de azér néha néha felszippantok egyet ha nagyon kívánom (3havonta)

2011. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Bazsalikom1986 válasza:
A drogról csak másik droggal lehet leszokni. Vannak bizonyos psychedelikus szerek amik segítenek az önelemzésben, és az illető rá fog jönni, hogy nincs szüksége a függőségére. Rengetegen szoktak már le egyszeri fogyasztással akár heroinról is. Többszöri fogyasztás pedig nem okoz ezeknél az anyagoknál károsodást, bár ritka a sűrű fogyasztás, mivel a trip után az "inkább többet ne" effektus érzékelhető. A következő anyagokról beszélek: NN-DMT, 5-MEO DMT. Javaslom még Feldmár Andrástól a Van élet a halál után című videó (2 órás) megtekintését is, főleg annak aki ezt az utat válassza. Azt még hozzáfűzöm, hogy ezért a válaszomért nem vállalok semmilyen felelősséget, és felhívom mindenki figyelmét a Magyarországon hatályos jogszabályokra. Megjegyzés: Én is egyetemista vagyok:)
2011. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Pegazus 1 válasza:
A mi kaocsolatunk egy kicsit fura lesz számotokra. Megismerkedtem egy 20 eves sraccalen 44 vagyok. Az anyja keresett meg igazaból mert nem birt vele. Megtudtam hogy drogozik de kemenyen. 2 eve vagyunk eggyütt es abbol egy évig nem drogozott.Sajat elhatarozasa volt.Én is sokat beszéltem a lelkére mert az anyja nem birt vele. Most megint elkezdte es nem akar leállni. A mondokamnak szokott hatasa lenni de most valahogy nem hat pedig a legkenyesebb temakat is megtudjuk beszelni.Az anyja azt modta kirakja a lakasbol az sem hasznal.Mar azon a szinten vagyok hogy lemondok rola pedig szeretem.
2018. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!