Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam drogfüggő, mit tegyek?

A fiam drogfüggő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már túlvagyunk két elvonón, de eddig mindkétszer visszaesett. Elakarom vinni egy harmadikra, de ő nem akarja, erőszakkal pedig ugye lehetetlen. Egyetemista, még nem dolgozik. Rakjam ki a házból, mert drogos? De ő mégis csak a fiam, nem akarom, hogy utcára kerüljön. Mit tegyek ilyen lehetetlen helyzetben? Tűrjem, hogy csinálja? Az sem jó.
2010. okt. 18. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki pénzt. De ne rakd ki, attól csak rosszabb lesz!
2010. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pénzt már nem kap, valahonnan mégis összekaparja. Tőlem nem lopott, azt tudom.
2010. okt. 18. 12:01
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
Én azon gondolkodnék,hogy miért a droghoz fordult és nem hozzád....
2010. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Tőled nem lopott, de lenyúlja a családi dolgokat/vagy a sajátait, telefon stb./ és azt teszi pénzzé! Ők így csinálják. Drogoson csak a rehab segít, más nem! Pedig valahogy el kell citálnod, mert nagyon rossz lesz így vele élni, és nem fog kigyógyulni belőle.
2010. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha ö nem akar leszokni akkor hiába viszed elvonora....
2010. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
eloszor is nem mindedegz milzen drogot hasznal ha opiatokat arrol nagyon nehez leszokni ha fuvezik akkor jobb a helyzet, aztan ott vannak az LSD, speed meg ilyenek azok is komolyak tudnak lenni! Sajnos hiaba jar egyetemre ha nincs eletcelja vagy nem latja a jovojet addig nem fog kikerulni ebbol a korbol, valoszinuleg a barati tarsasagban, iskolaba jut hozza az anyaghoz, a penzhez meg ki tudja honnan. A legfontosabb lenne kirantani a jelenlegi korbol ugy, hogy minden kapcsolatat megszakitsa de ugye ez nem konnyu foleg az iskola miatt! Gondolom rengeteget beszelgetettek mar vele de nem hallgat ratok...ez sajnos minden esetben igy van! A drogozasnak kulonbozo szakaszai vannak sajnos legtobb esetben sajat maganak is letagadja a fuggest nemhogy a kulvilagnak es ezert nem is akarja a segitseget (az elvonot) az biztos, hogy nektek lesz a legnehezebb remgeteg kitartasra es lemondasra lesz szuksegetek az elkovetkezo idokban! En egyutterzek veled sajnos a drog a leheto legrosszabb dolog ami egy csalad eleteben bekerulhet. Sokan azt mondjak a szulo a felelos pedig nem hiszen kb a 60-as evekben szulethettel vagy meg elobb es amiben felnottel ott ismeretlenek voltak ezek a fogalmak megis mi alapjan eszlelhetted volna a bajt? A nevelessel sincs gond hoszen a mai fiatalok nagy resze hasznalt vagy hasznal valamilyen szert csak sok szulo nem tud rola elegedetten hatra dol a szekeben es nyugtazza, hogy O aztan milyen jol nevelte a kolyket hisz naluk ilyen problema nincs (pedig lehet eszre sem veszi) vannak az elvonokon kivul mas jellegu leszokast segito therapiak javaslom egyiket keressetek fel. Ami a legfontosabb, hogy Ti is szulok kerjetek segitseget mert sok helyen sok jo tanaccsal is tudnak segiteni! Szoval sok erot es kitartast es kuzdj a gyerekedert!
2010. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
12:21 Én még elvonon nem láttam aki azzal megy hozzuk ,hogy füvezik...ha a fehér lovon utazik akkor még le lehet állni segítség nélkül de ha már szúrja magát akkor elég nehéz lesz segitségel is leszokni...
2010. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

ma 12:05

Rajta kívül még felneveltem két fiút, érdekes velük semmi gond. Nem hiszem, hogy én hibáztam.

Azt pedig fölösleges mondani, hogy ha ő nem akar elvonóra menni, akkor nem tudom vinni, mert én is tudom, és ha figyelmesen olvastál volna, akkor látnád is.

Aki hasznos választ adott, annak köszönöm!

Egyébként kokain függő.

2010. okt. 18. 12:42
 9/27 anonim ***** válasza:
7%
Egyetemista mégis mit vársz ott midenki szerrel tanul,amfetminnal kezdik ,aztán morfium stb---fű,hasis--lsd--aztán koko,heroin...
2010. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És még azt sem mondhatom, hogy nem tudja mit akar, mert 12éves kora óta tudja. Egyszerűen azt hiszi, hogy ez a függőség nem korlátozza a normális életben.
2010. okt. 18. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!