Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Bármiben...

Most mit csináljak? Bármiben segítenék neki.18L

Figyelt kérdés

Barátom elhagyott, mert kemény drogos lett belőle, és nem akar "bajba keverni", jobbat érdemlek stb.. meg, hogy mellettem akart megjavulni, de már nem sikerülhet neki.

Ameddig együtt voltunk nem ivott, nem drogozott.. tehát az jó volt, de én nem tudtam, hogy egyáltalán drogozott-e vagy mi volt.. nekem szakításkor csak annyit mondott, hogy legyen vége, és sírt és megölelt.. most meg haverjaitól hallottam ezt vissza.. én annyira szivesen segítenék neki, olyan rossz, hogy pár hete vége lett és csak hallom, hogy milyen állat dolgokat csinált bulikban


2010. okt. 17. 21:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Szeretem :( Mindennél jobban.. és mellette akarok lenni, nem akarom, hogy hülye drogos maradjon belőle, ígyis már rengetegen megutálták miatta
2010. okt. 17. 21:24
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, mit tegyél, talán monnd meg neki, hogy mennyire szereted, és hogy neked semmi nem baj, hogy segítanél neki

ja, és nézd meg a rquiem egy álomért c. filmet!

de télleg!

2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el a tényeket, ő nem tud kilépni a drog világából és neked pedig nem akar rosszat, nem akart a mélybe lerántani. Tudod milyen nehéz egy ilyen kábítószer kálváriából kimászni. Rámenne az életed, a fiatalságod. És hidd el ezt ő sem akarná. Még ha bekerülne elvonóra, akkor neked látnod kell az ő szenvedését a leszokási fázisok menetét. Gondolj rá jó szívvel, de ne áldozd fel magad.
2010. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ebben az a necces hogy én kemény drogosként sem hagytam volna el sose akit szerettem, szóval lehet valami más a háttérben. lehet hogy csak annyi, hogy nem tudja a kettőt összeegyeztetni, akkor viszont nem téged választott, tehát semmi tennivalód nincs, lefutott ügy.
2010. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Viszont..semmi sem lehetetlen..csak akkor ha valaki feladja! És én harcolni fogok érte

2010. okt. 17. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
kettőn áll a vásár. :o
2010. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bízd Istenre a dolgaidat, majd ő elrendezi. Mindenkinek meg kell járnia a maga útját, és akár a pokolba is lemenni. Alkoholból nem gyógyulnak ki, de a drogból van esély. Ismerek volt drogosokat, akik hívők lettek, példásan élnek, és a gyülekezet leglelkesebb tagjai.
2010. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fentit folytatom. Neked nem kell, vagy talán nem szabad próbálkozni, könyörögni, stb. Mert a tapasztalatot meg kell neki szerezni. Talán ha eljön az ideje. Ha megmerült, és kezd kilábalni, akkor esetleg...
2010. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
választott, a drogot helyetted. ezt tartsd észben
2010. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vidd el szakemberhez..csak ő tud segíteni
2010. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!