Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már nem bírom? (F19)

Mit tegyek, már nem bírom? (F19)

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves meleg fiú vagyok. Nem tudja rólam senki, nővel még nem voltam, fiúval pedig csak párszor. Nem tudom hogyan tudnák túllépni a dolgon és elmenni fiúzni, mit találjak ki itthon? Teljesen el vagyok nyomva, ha elmennék valahova jönne 1000 kérdés. Hova, mikor jössz és a többi. Mit tegyek, nem bírom már!?
2010. okt. 17. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

15:47 A 2. válaszoló vagyok, és lány. :)

A srác még csak 19. Szerintem igazából nem is tudja mit szeretne. Kijelenti, hogy ő meleg, mikor életében nem érzett puncit. Lehet, hogy jobban esne neki, mint egy farok, csak nem tud mérlegelni, mert a nő eddig kimaradt az életéből. Persze mindenki úgy él ahogy jónak látja. Én azért egy próbát tennék a helyében. ;)

2010. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként heterónak lenni teljesen más, mint melegnek.

Az ember ösztönösen vágyik a másik nemre, mert attól kapja meg azt amit az azonos neműtől nem! Persze, ez az ösztön nem mindenkinél működik. Miért akarnék leszbikus lenni, mikor normális vagyok és a fiúkat szeretem? Nem hiszem, hogy a két beállítottságot össze lehetne hasonlítani...

2010. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Az ember ösztönösen vágyik a másik nemre, mert attól kapja meg azt, amit az azonos neműtől nem!"


???


Egy meleg/leszbikus ugyanazt kapja meg az azonos nemű párjától, mint te egy faszitól. Tudom, hihetetlen. De mégis igaz.

De biztos nem vagy leszbikus? Ki kéne próbálni, hátha. Te sem érezted még más vagináját. Lehet, hogy tetszene.

Na kb. ez ilyen.

23/L

2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot! :)
2010. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A szex nem egyenlő a szexualitással, azaz nem azért lesz valaki meleg, mert soha nem volt ellenkező neművel, ellenben ellentétessel igen.


De feltehetném így is a kérdést: "Te honnan tudod, hogy nem vagy meleg/leszbikus, ha még soha nem voltál férfival/nővel??"



Otthon semmit nem kell kitalálni. Azt hiszem elég idős vagy ahhoz, hogy eldöntsd azt, hogy hová mész és kivel. Gyűjts be pár ismerőst, ha lehet lányt aztán bohóckodj vele, majd ez oszlatja a gyanút. Nálam is így volt egy lánnyal. Persze ő nem úgy gondolt rám, de én meg élveztem a félreérthető helyzeteket. Ahogy vége lett a sulinak idén 23 éves fejjel közöltem vele, hogy meleg vagyok. Nem zavarja. Bár engem egy csöppet igen, hogy molesztál állandóan, hogy sassoljuk a pasikat...


Egyébként feltehetően téged az zavar, frusztrál, hogy senki nem tudja rólad. Keress olyanokat, akik elfogadnak. De a Coming Out-tal csak nagyon óvatosan, mert elsülhet rosszul. Olyanoknak pl. ne mondd el, akik ugyan tudod, hogy nem fognak megutálni, de mondjuk nem tudják tartani a szájukat.

Otthoni dolgok miatt meg ne emészd magad. Ráérsz akkor közölni, ha kijártad a sulit, lesz munkát, s némi pénzed, hogy el tudd tartani magad, ha mondjuk minden part szakad, s kitesznek otthonról. Az én szüleim se tudják, bár én nem érzek késztetést arra, hogy elmondjam nekik. Nem tagadnának ki, de a kapcsolatunk nem túl fényes, s egy ilyen dologgal előállni nekem veszélyes lenne, mivel eggyel több ok lenne arra, hogy zsarolhassanak. Csak ugye eddig piti dolgokkal nem sokra mentek, de a homoszexualitással aztán elég erős kártya lenne a kezükben... :S

2010. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ezen én is gondolkodtam, ha el is mondom majd ha már legalább meg lesz az érettségim fél év múlva. De inkább nem mondom el senkinek, ezt azt füllentek, muszály a sarkamra állni, ahogy írtátok mert aztán teljesen tönkremegy minden. Ha meg gyanakvás jön, hogy hol vagyok akkor addig feszül majd a húr, hogy elmondom maximum. Mást nem tudok tenni tényleg. Meg ha fiúval vagyok akkor ezen az egészen agyalok és nem tudom magam teljesen elengedni, szóval ezen is dolgozom belül, nehéz ez de muszály nincs más választás. A szexualitásomat illetően meg vagy bi vagy meleg vagyok. Lánnyal is jól meglennék, de egyszerűen tényleg az van hogy nemtudok kibontakozni vagy mi a fene. De már változtatnom kell mert már legbelűl nem bírom így tovább. Várom a további válaszokat, előre is köszi mindenkinek!
2010. okt. 18. 19:13
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 19 éves vagyok, ugyanilyen "problémával". Nem tudok dönteni. Esetleg lenne kedved beszélgetni róla? Ha igen, írj privátot vagy valami ilyesmi ^^


További szép napot :)

2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Lánnyal is jól meglennék, de egyszerűen tényleg az van hogy nemtudok kibontakozni vagy mi a fene."


Látod, csak érdekelnek valahol a csajok . :) Azt írtad, hogy még sosem voltál nővel. Honnan tudod, hogy mellette nem tudnál kibontakozni? Azért próbáld ki, hátha egy lány is tud benned olyan tüzet gyújtani, amire vágysz...

2010. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!