Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már nem bírom? (F19)

Mit tegyek, már nem bírom? (F19)

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves meleg fiú vagyok. Nem tudja rólam senki, nővel még nem voltam, fiúval pedig csak párszor. Nem tudom hogyan tudnák túllépni a dolgon és elmenni fiúzni, mit találjak ki itthon? Teljesen el vagyok nyomva, ha elmennék valahova jönne 1000 kérdés. Hova, mikor jössz és a többi. Mit tegyek, nem bírom már!?
2010. okt. 17. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy mej el hazúról, mintha lánynak udvarolnál. A kérdések elől pedig térj ki azzal, hogy nem vagy már kisgyerek, engedjék élni a saját életedet. Azt, hogy mikor érsz haza, nagyjából mondd meg, hogy ne aggódjanak miattad.
2010. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
És biztosan melegnek érzed magad? Azt írtad, hogy még sosem voltál nővel. Nem is akarnád kipróbálni? Lehet, hogy jobban bejönne a dolog. :)
2010. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nagykorú vagy, nem tarthatnak otthon örökké. Fogod magad és elmész, megyek a haverjaimhoz és kész. És ha ennyire szigorúak mondj időpontot, de addigra érj haza.
2010. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
"És biztosan melegnek érzed magad? Azt írtad, hogy még sosem voltál nővel. Nem is akarnád kipróbálni? Lehet, hogy jobban bejönne a dolog. :)" : Báttya, én ezzel a válasszal ABSZOLUTE egyetértek! Válaszoló! Ezt a tanácsot fogadd el! :)
2010. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Erről eszembe jutott egy vicc.... :o))) Kár, hogy már kihúztam a gyufát a modiknál, nagyon szívesen megosztanám a 'meleg' sráccal :D


By the way, attól, hogy a Kék Osztrigába mész, még nem feltétlenül kell ezt megosztanod otthon, ahhoz meg semmi közük, hogy mikor érsz haza. All in all, mitől félsz? Sejtenek valamit?

2010. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom ha mondja hogy az mert fiúval volt akkor gondolom meleg...de végülis ki tudja :)

Egyébként tényleg csak menj el otthonról, hogy mész szórakozni, bulizni vagy valami, és menj el mondjuk egy melegbárba. Ott tudsz is ismerkedni és nem fog senki 'lenézni' mert meleg vagy. :)

2010. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért 19 évesen ne legyen már ezer kérdésük a szüleidnek. Elmész, haverokkal, baráti körrel, nem mindegy. Annyit tegyél meg, hogy szólsz, max. mikorra érsz haza. Ha nem részegen, bedrogozva mentél eddig, akkor miért aggódnak annyira? Fiatal vagy még, lehet 1-2 komplexusod, és valóban az sem biztos, hogy meleg vagy. Járj társaságba, szórakozz, ismerkedj, csak ne alázd meg magad, legyél tisztességes, és akkor előbb utóbb komoly kapcsolatod lesz. Akár fiúval, akár lánnyal.
2010. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a hülyeséget. Ez olyan, mintha tőletek megkérdeznék, hogy biztosan heterónak érzitek magatokat, csak azért, mert még nem voltatok a saját nemetekkel? Menjetek azt próbáljátok ki... csak tisztában van már vele a kérdező, hogy melyik nem tetszik neki...

Kérdező! Állj a szüleid elé, és mondd meg nekik, hogy már felnőtt vagy, és nem tartozol beszámolóval arról, hogy hol jártál, és meddig! A sarkadra kell állnod, különben sosem élheted majd a saját életed. Ne hagyd, hogy beleszóljanak. És sok sikert!

2010. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Vicces fiú,nekem a modik már 7edszerre küldtek figyelmeztetést..De semmi.Szóval oszd meg köszi!!!

Válasz pedig:Ne mond meg hova mész.

És ne legyél meleg,mert az uhhh...-.-

2010. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A családodnak előbb utóbb meg kell tudnia hogy meleg vagy!

Onnantól pedig az intelligenciájukon és a családi szövetség egységének erősségén múlik, hogy ezt hogy kezelik.

Ezt nem rejtheted sokáig, hiszen ismerkedned kell, kapcsolatot is szeretnél majd gondolom, ez mutyiba nem fog menni.


Neked nem az a legnagyobb problémád most, hogy nem tudsz ismerkedni, hanem azt, hogy kettős életet élsz! Ez őről fel téged, NEM a párkapcsolat hiánya.

El kell döntened, hogy sumákolva éled le az életed, hogy megúszd az esetleges szakításokat a családoddal.

Vagy elkezdesz felnőttként viselkedni, leülteted a családod és szépen elmeséled nekik a történeted.

Onnan kezdve, hogy mikor érezted először, milyen lelki gyötrődés volt eltikolni stb stb...


De 1 biztos, nem fogod sérülésmentesen átvészelni ezt az időszakot !!! Tessék felkészülni rá, és felvétezni magad !!!

Ha a családod szeret téged és kultúrált el fogja fogadni, lehet nem nyomban, de megbírkózik vele, de akkor még mindig ottvannak a szomszédok, a közvetlen környezet, a suli esetleg munkahely stb, ahol elő fog fordulni hogy le*uziznak.


Ezt a dolgot nem fogod megúszni sajnos!!!

Neked kell döntened ki akarsz lenni.

Titokban , lopott kis alkalmakból élő, és mindenkit megtévesztő ember.

Vagy öntudatos felnőtt aki vállalja aki és ami és esélye lehet arra, hogy normál párkapcsolatra is szert tehet később.

Bármelyiket választod, megértem.

Melegnek lenni Magyaroszágon, egy átlag környezetben rendkívül embertpróbáló!

Sok kitartást kívánok neked, de legfőképp erőt és méltóságot, hogy elviseld ami rád vár!

2010. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!