Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak szüleid tanácsot adni...

Szoktak szüleid tanácsot adni a csajozásban?

Figyelt kérdés

14-17 éves fiúkra gondolok.

Én úgy látom h velem korabeliek szoktak faterjukkal erről beszélgetni, de velem apám soha...Nem is lehet vele beszélgetni igazán, vagyis nem szokott velem..Ez mitől van?

Nincs meg az apa-fia kapcsolat.


2010. okt. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

jaaj:/ szerintem meg lehet oldani:) az én fiam 18 éves, 15 éves korában kezdett csajozni, és 17 éves koráig tőlem kért tanácsot, és sosem lett nyápic fiú, mielőtt valaki azt gondolná. aztán ő is odajött hozzám, hogy az apjától is kéne tanács, de nem tud vele rendesen beszélni, nem túl apás. és beszéltem velük, azt mondtam nekik, üljenek le, szánjanak akár fél napot a beszélgetésre. kicsit el is viccelhetik, utána oldottabb a dolog.

42/N

2010. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak nekem anya sem szokott..vele szoktam beszélgetni csak nem ilyen témáról
2010. okt. 17. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem se szoktak ilyenekről beszélni a szüleim. Bár én úgy gondolom, hogy nem is baj. 14/L
2010. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mért nem baj?
2010. okt. 17. 13:38
 5/7 anonim válasza:
Az első dolog, hogy biztosan nem azért van mert nem szeret. lehet, hogy nem apás típus, vagy úgy gondolja, hogy neked kényelmetlen erről vele beszélni...
2010. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg úgy látod? Hát, jó lenne, ha ilyen apám lenne, mert akkor nem félnék hozzászólni akármilyen kényesebb témában, meg nem lenne már fitymaszűkületem, stb...


17/F

2010. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma 13:34-es vagyok. És azért gondolom úgy hogy nem is baj, mert biztos, hogy zavarba lennék, ha ilyen dolgokról kellene beszélnem a szüleimmel. Nem tudom, szerintem nevelés kérdése az egész.
2010. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!