Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Bőv. Lent

Mit kéne tennem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szóval: a 15 éves fiam elég sokat jár el itthonról hétvégén koncert, ilyenekre elmehet 1-ig. De ő többet szeretne, sokszor késik,de részegen csak egyszer jött haza. Mit tegyek?
2010. okt. 17. 01:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
03:30! meg is látszik h milyen szülei lehetnek az ilyen tini lányoknak h délután már az árokban okádják le egymás ruháját.
2010. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15 evesen 1-ig kint maradhat? Mit fog csinalni 18 evesen? Nagyon bator szulo vagy, es engedekeny.
2010. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ha a többiekkel menne haza (még ha később is) nagyobb biztonságban érezném a gyereket, mintha neki egyedül kellene hazamennie 1-kor. Pestiek vagytok amúgy?
2010. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha 18 éves akkor éjfélig?:O nem értem, mi a külömbség ha 2-3 kor megy haza a gyerek, vagy éjfélkor. Én 16 vagyok, anyukám megbizik bennem, nem drogozok, nem iszok, és nem is cigizik, és addig maradok ameddig akarok. és ez addig marad igy, ameddig el nem játszom a bizalmát. most az jobb lenne, ha a gyerek elszökik otthonrol bulizni mert nem engedik, és a szülő azt se tudja h hol van?:S igy legalább tudja anya h hol keressen, akár mi is törtéjen. és nem a rendőrséggel kell kerestetnie h hol vagyok:S
2010. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok és bármeddig elengednek csak egyedül nem jöhetek haza. Ha csak lányok vagyunk akkor éjfélkor valamelyik szülő értünk jön. Nem szoktam drogozni se részeg lenni. 7:17-esnek: sajnálom a fiad hogy 18évesen csak éfjélig mehet el. Sokszor éjfélkor megyek haza de elötte is csak beülök egy teaházba beszélgetni a barátaimmal hogy kipihenjük a hetet.
2010. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok!ez annak szól aki bulizik,de tanulni,meg én fogok helyettetek?vagy már annyira jól megy a tanulás,hogy még simán kiveritek magatokból a diplomát??? ejha.jól tanultok.csak igy tovább....
2010. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!