Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Bőv. Lent

Mit kéne tennem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szóval: a 15 éves fiam elég sokat jár el itthonról hétvégén koncert, ilyenekre elmehet 1-ig. De ő többet szeretne, sokszor késik,de részegen csak egyszer jött haza. Mit tegyek?
2010. okt. 17. 01:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát, engedd el kettőig és ha megbízható akkor szerintem maradhat így is. 2 után viszont ne, egy 15 éves gyereknek semmi keresnivalója ilyenkor már az utcán.
2010. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
10-kor le kell feküdni..... ahhoz, hogy 1-re, 2-re haza érjen.
2010. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

hát én 15 évesen még 10-ig sem engedném el a fiamat,(már ha lenne már :DD) h az utcán mászkáljon, legföljebb falun belül, de gondolom a koncertek máshol vannak....sztem 15 évesen nem kéne még ilyen későn eljárkálnia....ahhoz minimum legyen 17 kb......meg hát lerészegednie sem kéne még nagyon ilyen korban, de ez csak magánvélemény...

(25/F)

2010. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Én 2-ig engedném. Már sok 13 éves lányt(!!) láttam délután 4kor részegen tántorogni szóval nemhiszem hogy ezen múlna.
2010. okt. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Miért éppen 2-ig??

Felnőttként értem, hogy 5 óra alvásigény is teljesül szűken 7-ig.


A szemébe kell nézni, a narkó jeleit kutatva. Ha ettől a lebukástól félve sunyin alvást színlel az egyenlő a beismeréssel.


Tehát legkésőbb ebédidőben kontroll, ki kell állni a drogtesztet.

Ehhez fel is kell ébreszteni. Nem ürügy a későn elalvás a leplezéshez. - Ha ezt vállalja megbízható.

2010. okt. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Bár nagy divat mostanában, h a tizenévesek hajnalokig vannak és részegek, de én semmiképpen sem engedném el főleg nem minden héten! De lenne kérdésem? Jó tanuló? Megbízható? mert akkor talán igen és csak így engedi ki a stresszt, de ha ezek közül is az egyikre a válasz nem akkor nem engedném + ha jól tanul stb akkor se engedném el minden héten hiszen valamikor pihenni meg tanulni is kell másnaposan azt pedig elég nehéz összehozni!
2010. okt. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

de okosok vagytok... nem lenne egyszerűbb ha a reggeli első buszokkal, NAPVILÁGNÁL menne haza, mint hogy leüssék hajnali 1-kor vagy 2kor? (ami ugye este 10kor is ugyanolyan veszélyes, tehát nem ezen múlik)


ha késik, akkor nyilván a haverjait elengedik tovább, de nem az a lényeg hogy egy óra öt perckor vagy három óra tízkor alszik, kit érdekel, hanem az, hogy biztonságban hazaérjen, ha anyuka szerint 1kor oké, akkor hajnali 2kor ugynaolyan oké, de tény, hogy sokkal biztonságosabb lenne 4:30 után az első járatokkal, vagy ha egy haverjánál aludna, habár fiúkat kevésbé támadnak meg, mint lányokat és azon is múlik hogy a belvárosban laktok-e vagy pl Zuglóban meg Újpesten stb...ami külterület, ahova nehéz hazajutni (már ha Bpiek vagytok).

2010. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
04:09 miért kelne már fel 7kor hétvégén, nem szadista az anyja.
2010. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

En 9 oraig engedtem meg ebben a korban, aztan 18 evesen mar ejfelig,

viszont megtettuk azt a ferjemmel, hogy a gyermekeimmel elmentunk kozosen este 11 orakkor "setalni" es eppen olyan helyre, ahol Ok szerettek volna szorakozni, de megdobbentek azon, amit lattak!

Utanna mar nem volt ebbol problema, mivel idoben haza jottek.

2010. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Az én fiam 17 éves, de tegnap este kérdezte meg először, hogy elmehet-e discóba.Eddig is kint lehetett 11-12-ig, de ez kb::1 éve.15 évesen nem engedtem el csak max.10-ig, de akkor is mindig előbb volt itthon.Most azt hittem, hogy majd reggel jön haza, de már 2-kor fordult a kulcs a kapuban.

15 évesen ha részegen jött volna meg, tuti, hogy még most sem engedném sehova!

2010. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!