Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a...

Szerintetek van jövője a kapcsolatomnak a barátommal?

Figyelt kérdés
Mindketten elmúltunk már 30 évesek és már több, mint öt éve együtt járunk, de ő még mindig a szüleivel lakik, mert ott jobban érzi magát, mint velem. Azt mondja, hogy szeret, de akkor miért nem akar velem több időt tölteni? Én nagyon szeretem őt és minden rendben van, amikor együtt vagyunk, csak sajnos nagyon kevés időt akar velem tölteni. Szerintetek legyek még türelemmel, vagy inkább szakítanom kellene vele?
2010. okt. 16. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a konfortos élet neki. Anyuci mos és főz rá míg te vagy ágybavaló és megkap így mindent anélkül, hogy bármit is adnia kellene. Ha a te érdekeidet, családalapítási, összeköltözési szándékaidat isfigyelembe kellene vennie akkor már megkéne változnia, istenne adja még a háztartásba is besegítenie. Keress mást, mert csak szomorkodni fogsz évekig amíg ő jól érzi magát s hiteget.
2010. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés időt akar veled tölteni, vagyis vagy simán nem szerelmes beléd, vagy van még egy két "hölgyismerőse" :)
2010. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddig válaszokat!

Teljesen igazatok van! Csak nehéz megtennem, hogy szakítsak vele, mert nagyon szeretem őt és ő is szeret engem (azt hiszem). Tudom, hogy előbb vagy utóbb a szakítás lesz a vége, mert ez nem állapot, de még mindig reménykedem, hátha ... Az a helyzet, hogy otthon is ezt látja, mert van neki három fiútestvére és az egyik bátyja már 9 éve, a másik 6 éve jár együtt a barátnőjével és ők sem gondolkoznak az összeköltözésen. Ha bármelyik is meg merné tenni ezt a lépést, akkor az anyukájuk totál kikészülne tőle, mert neki a mindene a 4 fia és hallani sem akar unokákról.

2010. okt. 17. 10:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jövője, mert mindig fontosabb lesz neki az anyja, mint te. Ő a tipikus anyuci kicsi kedvence, aki emiatt nem mer felelősséget vállalni és önálló döntést hozni, éppen azért nem akar összeköltözni. 28L
2010. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!