Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a...

Szerintetek van jövője a kapcsolatomnak a barátommal?

Figyelt kérdés
Mindketten elmúltunk már 30 évesek és már több, mint öt éve együtt járunk, de ő még mindig a szüleivel lakik, mert ott jobban érzi magát, mint velem. Azt mondja, hogy szeret, de akkor miért nem akar velem több időt tölteni? Én nagyon szeretem őt és minden rendben van, amikor együtt vagyunk, csak sajnos nagyon kevés időt akar velem tölteni. Szerintetek legyek még türelemmel, vagy inkább szakítanom kellene vele?
2010. okt. 16. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 5 év után sem velem akar élni (főleg hogy elmúlt 30) akkor nem látnám értelmét a dolognak.Még ha szeretem sem.
2010. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És vártál 5 évet? Ne haragudj én adnék egy ultimátumot, vagy összeköltözünk vagy "kalap s kilincs". Én ezt huszonévesen sem viselném el, nem hogy harminc...Menekülj!
2010. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a szüleivel jobban érzi magát talán velük akar majd családot alapítani? Én elküldeném pszichológushoz, lehet, hogy lelki eredetű ez az egész. Talán segítene egy kiadós beszélgetés...
2010. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Hát milyen pasi az ilyen? Szerintem se várj sokáig. Lehet, hogy azért csinálja ezt, mert hagyod magad, és látja. De ha azt mondod, h most van itt a vége, akkor lehet, hogy kapcsol, és elgondolkodik. Meg együtt élni is meg kell tanulni, és ezek szerint még együtt sem éltetek? Meddig akarsz várni, 40 éves korodig, és akkor rájönni, hogy nincs jövöje a dolognak? Mindent vagy semmit.
2010. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szeret veled lenni az ágyban!Ja és az anyuci kosztja jobban ízlik mint a tied .A barátodnak csak a élvezetek kellenek az ilyeneket mondják herének,javaslatom pá aranyom pá!Feribá..
2010. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én sem látom értelmét.Ilyenkor az emberek többsége szeretne már kilépni a családi fészekből.

Párjával élni és közös gyerekre felkészülni.Főleg 30on túl.Már benne van a korba.Fura nekem a férfi szándékai nem tetszenek.

2010. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: ez nem hiszem h normális lenne, kérdezd meg konkrétan, h mi baja van veled, és éreztesd, h kezd betelni a pohár
2010. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt vele kell megbeszélned, mielőtt bárhogy is döntessz. Mondd el neki a terveid a jövőről, hogy mit szeretnél. Ha neki ez nem fér bele, akkor feleslegesen pazarlod az időd. De az is lehet, hogy meggondolja magát, és egyből hozzád szeretne költözni. :)

Sok sikert!


(amúgy nem értem, épp ma olvastam, hogy a fiatalokat (20-25) éveseket egyre többen lebeszélik a gyermekvállalásról, házasságról, mert 4-5 évet bizonytalannak éreznek. Aki harminc fölött van, és nem történik semmi 5 év után azt meg "Menekülj" tanácsokkal látják el. Szerintem négy-öt év később is ennyinek számít, és mint látom a 30 év felettieknek sokkal inkább nehezebb komoly kapcsolatot összehozni, mert az érettebb férfiak azok, akik nem akarják lekötni magukat...)

Bocsi az OFF-ért, csak úgy kijött, mert megfigyeltem más kérdéseknél a válaszokat és na... :)

2010. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22:45 Mit mondott a 22:27?
2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Örök agglegény veled csak jót szórakozik, bocs de csak szexre kellesz neki mért hagyod magad évekig.
2010. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!