Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozok látástól vakulásig,...

Dolgozok látástól vakulásig, keresek is pénzt de a párom rendszeresen elkölt mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő csak most kezdett el dolgozni, van pár tartozásunk, és nekem nincs pénzem pedig jól fizető felszolgálói állásom van.
2010. okt. 16. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Probaltal mar beszelni errol vele?Mit mond?Egyebkent te vagy a no vagy a ferfi?
2010. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
megkapod a fizut kifizetitek a tartozást, számlákat stb. majd megmondod, hogy ezt a pénzt Te kerested és x forintot szeretnél félretenni belőle, mert gyűjtesz,ő pedig amit magának szeretne venni azt majd megveszi a saját keresett pénzéből, és ne a tiédből. én ennyivel megoldanám. ha nem érti meg akkor te is nyúlj az övéhez...bár ez eléggé kicsinyes hozzáállás de hatásos lehet...
2010. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyet tudsz tenni, hogy leallitod a tarsadat, mivel igy nincs ertelme annak, hogy sokat dolgozol!
2010. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Mondd meg neki, most hogy dolgozik, ő meg lagalább az ő keresetét adja oda neked! Így igazságos!

Amúgy elég bizarr, ez eddig volt így, vagy most is még folytatódik? Állj már a sarkadra!

2010. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Külön kassza, fizesse maga a tartozásait.
2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Amint megkapod a fizetésedet, tedd el külön azt a pénzt, ami neked feltétlenül kell sajátnak. A többi mehet a közösbe, de azért az is jó, ha az embernek van saját vésztartaléka. Ezalatt nem azt értem, hogy dugipénz, vagy majd abból k.rvázik valaki, vagy megy el a párja nélkül nyaralni, de a zsebpénz jól jöhet...
2010. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha hagyod, tudod mindenki azt csinálja a másikkal amit megengednek neki.Hát én nem hagynám,ha nő ha pasi, azért a pénzért te dolgoztál meg, költse azt, amit ő keres.
2010. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Külön kassza a megoldás..,ahogy már irták is!És lekéne ülni a pároddal és átbeszélni ezt vele,hogy ezt hogy gondolta,mikor tartozásotok van....
2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudod megváltoztatni.Ő ilyen tipus.Tapasztaltam én is hasonlót.

Minden pénzemet elszedte.Hüje voltam.


Ha már van munkahelye,akkor adj neki egy esélyt,de pénzt ne többet.

Ja és "külön kassza"

2010. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külön kassza, külön bankszámla. Esetleg a fizu csak egy részét bedobni a közösbe, maradékot eltenni biztonsági pénznek.
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!