Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkó dolog ilyet...

Szerintetek bunkó dolog ilyet kérni?

Figyelt kérdés
Röviden: albérletben vagyok, szeptember óta új lakótársam van, régóta ismerem. Ketten vagyunk, nem túl nagy lakás, két embernek nagyjából elég. A srácnak van barátnője, akivel nincs különösebb bajom, átlagos csaj. A bajom az, hogy mostanában egyre többet van itt. A héten is talán a hétfőt kivéve minden nap itt aludt, ma is itt fog, és engem már zavar, hogy ebben a kis lakásban 3-an vagyunk. Amikor nekem volt barátnőm, ő is átjött néha, de nem volt az, hogy az egész hetet itt tölti. Persze becuccolt, itt van már egy csomó ruhája, fogkrém, fogkefe, lassan már itt is mos, többet van a lakásban, mint én. Most nem a megnövekedett rezsi a baj, hanem az, hogy én a haveromat hívtam ide, nem őt és a barátnőjét. Hogy kéne megkérnem haveromat, hogy kicsit fogja vissza ezt a dolgot úgy, hogy ne tűnjek bunkónak?
2010. okt. 16. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Masfel szoba, de az egyikbol nyilik a masik, szal konkretan az en szobamban vannak, ott nezik a tevet, gepeznek, kajalnak meg ilyenek. Privat szfera nincs.
2010. okt. 16. 16:55
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a másik oldalról nézem a dolgokat. Mivel lakáskiadással foglalkozok, a bérleti szerződésben egyértelműen fel van tűntetve, hány ember, és pontosan kik bérelik a lakást. Tehát pl. egy személynek 15 ezer, 2-nek 30 ezer+ rezsi. 3-nak természetesen 45 ezer + rezsi. Ez csak a matematikai része. Másik dolog, valóban nem mindegy, hogy csak vendéget fogad a bérlő, vagy gyakorlatilag oda is költözik + egy fő. Nem hiszem, hogy az ő részét neked kellene állnod. Kedvesen mondd meg neki, hogy ha össze akar költözni a bnőjével, vegyenek ki egy lakást, mert ilyen esetben nagyon zavaró lehet ez a szituáció a harmadik személynek.
2010. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A have3rod a bunkó. A csajnak nincs hol laknia? Mer akkor a te haverod járjon át őhozzá. Ha meg már betáborozott a csaj, akkor száljon be a költségekbe.
2010. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

*haverod

*Mert

2010. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még csak jószívű sem lennék,ami a rezsit illeti.Senki nem jótékonysági intézmény,a mai világban örül az ember,ha ki tudja fizetni a számláit,nem hogy még a másét fizesse..Állj a sarkadra,mert a fejedre nőnek.
2010. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!