Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vagy én vagyok a...

Mit tegyek? Vagy én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel már 6 éve ismerjük egymást. Régebben még sokkal jobb volt a kapcsolatunk. Mindenhová felírtuk ,hogy ....+... = MLB(Mindörökké Legjobb Barátok), de mára már egyre rosszabul jövünk ki egymással.. Eddig kétszer "hagyott ott" ( egyszer fél éve, egyszer éve), hogy egy időre más legyen a legjobb barátnője, és olyankor nagyon bunkó lett. Belém kötött, lealázott stb... Emiatt egy időre szét is váltunk, mert már nem bírtam, hogy ha baj volt, jött hozzám segítségért, máskor pedig bunkó volt... Persze azóta, megint MLB-k lettünk, ma pedig tök jól eljátszottunk a játszótéren, amikor jött az osztályból két "menőző" lány, és megint bunkó lett. Mindenért vitatkozott velem, és úgymond "szívattak"... Tudom, hogy a lányok rossz hatással voltak rá... Hazafele egy szót sem szóltunk egymáshoz, én eléggé dühös lettem rá... Nem tudom mit tegyek, vannak rajta kívül más barátaim is, de amikor nem vagyunk egymással, normálisan, mint régen, akkor látom, hogy neki se jó, nekem sem... Ma megpróbáltam elmondani neki, hogy ez nem volt valami szép, hogy a játszótéren megint bunkó volt és szívatott, de azt mondta, hogy mindenre ezt mondom, és sosem értem meg őt...Már fogalmam sincs mit csináljak,mit mondjak neki, de annyit még elmondok, hogy én mindíg segítettem neki, ezt vissza is kaptam, elhalmoztuk egymást ajándékkal (szülinapra karira stb...),de már nagyon nem bírom ezt az egészet....
2010. okt. 15. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, csak addig barátkozik veled, ameddig nem jönnek a menőbbek. Találsz te magadnak olyan barátokat is, akik azért barátkoznak veled, mert olyan személyiségnek és embernek tartanak aki megérdemli a barátságukat. Ez a lány nem érdemli meg a tiédet. Amikor ilyen idős voltam, mint te, tehát játszótérre járós akkor én is belefutottam egy két ilyenbe. Hagyd tényleg a p*csába, nem érdemli meg.
2010. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer régen az emlékkönyvembe kaptam egy idézetet, ami így szól: "A barátság aranyfonál, amely könnyen elszakad. Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."

Szerintem nagyon találó erre a helyzetre.

2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy tényleg hagynom kéne.. :S Csak tudnám mit mondjak neki 6 év után :O :S...
2010. okt. 15. 20:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg még az a furcsa, hogy a "menőbbeket" ő beszéli ki a legjobban...
2010. okt. 15. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy előbb meg kellene próbálnom mégegyszer beszélni vele?
2010. okt. 15. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár a gőzért. Az ilyen személyt három lépésnyire kell tartani a testtől, mert csak problémákat fog okozni.
2010. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!