Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint mért kell igaságtalanna...

Megint mért kell igaságtalannak lenni saját szüleimnek?

Figyelt kérdés

Csak megkérdeztem tesómtól hogy minek a kereszbe amit épp akkor tanult,erre anyu+apu+tesóm

orditottak velem hogy mit kell bele pofáznom,meg majd tesóm jól vesén rúg meg ilyenek..

Anyu: Takarodjál ki innen..

Apu: Megint csinálod a palávered

Jobb lenne nem élni :(


2010. okt. 15. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a 13/L aki minden kis piti problémájával idejön??
2010. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Jaj,most mi van már,hát biztos elírta véletlen!Veletek még biztos nem fordult elő!Nem hiszem,h. ettől annyira érthetetlen lenne.Egyébként meg nem értem,h.néhány szülő hogy beszélhet így a gyerekével!Főleg azért,mert kérdez valamit!
2010. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom szerintem az, hogy egy kérdésre az a válasz hogy lerúgom a veédet nem piti dolog....sajnállak !
2010. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, hogy "minek a kereszbe".


A szüleid meg nem normálisak, ha egy egyszerű kérdés után veselerúgást emlegetnek. Bár én azért azt gondolom, nem csak egy egyszerű kérdés volt ez a testvéredtől...

2010. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fogadjunk 13/L és 18/F [vagy már 19/F??!]
2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

szerintem ti vagytok a bunkók ez nem piti dolog,ami nagyon rosszul tud esni az nem kis dolog.én értettem amit írtál!télleg kevés együttérző ember van itt,de én nem tartozom közéjük.gondolom te vagy a fiatalabb ugye?ne is törődj velük,ha ilyeneket mondanak.ne sértődj meg mert rosszabb lesz,inkább olyankor hagy ott őket,menj el sétálni,v valami...:)

17/L

2010. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kreszbe bocsánat!! Tudjátok amikor meg akartok tanulni vezetni,akkor van az a könyv..

Csak véletlenül fére írtam..

Meg kicsit fájt is hogy csak annyit kérdeztem hogy az amit akkor épp tanult:Minek kell meg tanulni?

Mert szerintem ezzel nem zavartam meg a lelki nyugalmát!!

De már nem is érdekel...

2010. okt. 16. 10:41
 18/21 A kérdező kommentje:

Meg ha tesóm azt mondja pl: "Ne idegesíts lécci hagy békén"

Akkor egyből csapodik az ajtó: "Megint mért idegesited a tesódat?"

De azt sem kérdezik meg hogy az hogy volt..

Vagy tesóm elmondja ahogy Ő látja aztán közbe nekem meg azzal semmi hátsó szándékom nem volt...

Mert mindig azt mondja:"Biztos valami hátsó szándéka volt" :(

2010. okt. 16. 10:44
 19/21 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha nekünk ennyi gondunk lenne.Írod hogy jobb lenne nem élni.Gondolom a szüleid ,és tesód miatt.Akkor mi lesz 25-35-45 évesen?Majd akkor jön a fekete leves.A kreszbe nagyon sok mindent tudni kell,nem hiába van benne a könyvbe.
2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!