Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez kibírhatatla...

Mit csináljak? Ez kibírhatatlan. :S

Figyelt kérdés

először is bocsi hogy hosszú lett...

Az a baj, hogy egyátalán nem jövök ki a szüleimmel. Van egy barátom akivel 4 hónapja járunk. 2hónapot titokban jártunk. a srác nem iszik nincs vele semmi gond, a faluban jó véleménnyel vannak róla. csak a családjáról nincs valami nagy vélemény...De a barátom mintha nem is abból a családból származna. És ez a baja a szüleimnek, főleg anyámnak (mellesleg a fiúm anyja mikor fiatalabb volt apám barátnője volt;). ez a 4hónap kínszenvedés volt, nem hagy békén. teljesen kifordult magából. múltkor pl térden állva könyörgött hogy legyek öngyilkos... Többször elzavart már de még csak 17 vagyok,nincs keresetem, függök tőle. minden reményem a továbbtanulásban van, de az még 1,5év. nem lehet vele beszélni. utálja a barátomat, apámat befolyásolja. idegileg totál kivagyok. keresem a lehetőséget, hogy ne legyek itthon, de valahogy mindig megtalálja a módját h basztasson. Adjatok tanácsot, mit csináljak?ezt nem lehet kibírni. a pasimmal tegnap a városban voltam délelőtt, ezért is készülnek lebaszni.4hónap alatt egyszer volt olyan alkalom hogy egyedül lehettem vele. kikészít a sok veszekedés, így tanulni sem tudok, pedig az az első. de a barátomért majdnem mindennap megkapom h mi vagyok....nagyon szeretem őt.de így el fogom veszíteni, ezt az örömöt pedig ne akarom megadni az anyámnak.


2010. okt. 15. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sziasztok! mindenkinek köszönöm a válaszokat, jól esik hogy megértetek, é köszönöm a tanácsokat. Igazából megpróbáltam már beszélni vele. de csak a saját véleménye számít neki, eddig akit megkérdeztem az mind azt mondta hogy ez nem normális viselkedés. az anyám nem iszik, nem szed semmit. Nem értem őt. a barátom apja iszik, ezért rossz a hírük, de ő és az anyukája emiatt költöznek el. a tervem,a célom az hogy ha vége a giminek, akkor elköltözök innét. nem gondoltam volna régen, hogy ilyen nehéz lesz majd...apám amikor elmeséltem neki, h anyám mire kért, majdnem leesett a székről. Szerintem diákmunkát vállalok, és majd a suliban tanulok másnapra, hogy otthon ne legyek és elkerüljem a veszekedést. még egyszer köszönöm mindenkinek. ez nekem sokat jelent..
2010. okt. 15. 15:59
 12/13 anonim ***** válasza:

26/L vagyok.

Kitartast! Jo otlet h majd a suliban tanulsz masnapra, es a diakmunka is! Minnel kevesebbet legyel otthon, de a sulit ne hanyagold el. En megbantam, h nem maradtam a fosulin, mert mihamarabb le akartam lepni. Ne hagyd, h anyad tonkretegye az eleted. Gondolom o most azt hiszi, amit az en anyam hisz, hogy ezzel a viselkedessel csak megvedi a kislanyat, mert megakadalyozza hogy egy olyan "semmirekello nullaval" legyen kapcsolata, es persze azt mondja, hogy ez erted van, erted csinalja, mert szeret... na ja! en is ezt hallgattam meg meg hallgatom most is! Nem normalis viselkedes amit produkalnak. csak azt nem ertem, h ha neked ott van apukad, akkor o miert nem all melled? Mellesleg lehet anyadnak szednie kellene valamit, mondjuk xanaxot.

2010. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi:) hát igen, így többet árt mint használ. És szerintem fogalma sincs arról, hogy ezzel mennyire az őrületbe kerget. azt mondja hogy nagyon szeret, azokat mondja amiket leírtál. és tényleg nem érti meg, hogy ezt nem lehet így folytatni. Nehéz a helyzet, egy csomó dolgot le sem írtam, ez csak kis része a sztorinak. köszi a biztatást, és a tanácsokat:) sajnálom, hogy neked is végig kellett ezen menned:(
2010. okt. 15. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!