Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele merjek vágni...

Szerintetek bele merjek vágni ebbe?

Figyelt kérdés

Az apám mindig is fiú gyermeket szeretett volna, ezért nagyon csalódott volt amikor én megszülettem. Talán ennek is köszönhető, hogy nekünk sose volt jó apa-lánya kapcsolatunk. Rendszeresen sérteget, megbánt és bármi is teszek az életeben neki az sose elég jó. Én ezt már kezdem egy kicsit unni.

Most kezdtem a 2. évemet az egyetemen (6 féléves a szak ahol tanulok). Bejárok igaz, de nem élvezem amit csinálunk. Váltani szeretnék. Azt találtam ki, hogy az utolsó évemet levelező tagozaton fejezem be, és elköltözök itthonról.

Úgy érzem, hogy ez a lehető legjobb lépés amit most tehetek.

Az utóbbi egy évben 2 haláleset is történt a családomban, ráadásul az iskola is leszívja minden energiámat és nagyon elégedetlen vagyok a mostani életemmel. Szerintem ha új környezetbe kerülnék, megpróbálnék kicsit önállósodni és távol lennék a pesszimista, kritikus apámtól akkor talán visszanyerném az életkedvemet és az önbizalmamat.

Szeretnék nyelveket tanulni, dolgozni, kipróbálni új dolgokat és barátokat szerezni.


2010. okt. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!!!!
2010. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem veszithetsz csak nyersz rajta...lelkinyugalmat elsősorbasn.
2010. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Vágj bele, sok sikert kívánok!
2010. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonló helyzetbe voltam, elköltöztem és nem bántam meg. Áldom az eszem érte, remélem neked is bejön.


29/N

2010. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltétlen jó volna, ha anyagilag meg van alapozva.
2010. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!