Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért Szihologushoz akarnak...

Ezért Szihologushoz akarnak vinni?

Figyelt kérdés

Igazából az a bajom hogy nagyon szorongok és ha megtanulok valamit (nem be magolom) akkor doga közbe elfelejtem..

Azért az összes rossz jegyet nem fogom erre,de az utobbi kémia 2-es is azért volt,nagy részt..

Meg hogy én nem tudok nyugodt lenni ha megirtunk egy dogát...

Múltkor 3 nap azon szorongtam hogy egyes lesz az irodalom,aztán szép kerek 3-s lett..

Szerintem ezért még nem kell szihologus


2010. okt. 12. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én pszichológus vagyok, illetve leszek. NEm tudom miért alakult ki bennetek ez a kép a pszichológusokról. Ők nem ölnek embert és nem kacagnak ki, nem gyogyósokat kezelnek, hanem olyan embereket akiknek szükségük van valamilyen különleges bánásmódra...ez nem betegség, nem dilinyó...

fordulj bizalommal hozza, mert ha a szorongásod elmúlik Neked is jó lesz. csak nyugodtan!

2010. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Matekból is gyenge vagy?"


Ha nem lenne nagyon-nagyon rendes a matek tanár hogy csak a probálkozásra rá irja a kettest akkor már rég megbuktam volna...

2010. okt. 12. 20:00
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért szerinted normális amit te leírtál magadról és élvezed? Mert szerintem egyik sem. Ha nem tudod magad megoldani (és hát nem) akkor segítség kell.
2010. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem a barátnőid miatt kéne jól érezni magad és jól tanulni. Vagy mégis mit csináűlsz ha nagy leszel? Barátnőzésből élsz meg?
2010. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy sokan ilyen undorítóan válaszoltak. Hallgass azokra, akik kedvesen és együttérzéssel írtak neked. Van ilyen, hogy nem megy a tanulás, de látom, te azért igyekszel keményen. Szerintem is okos dolog lenne pszichológushoz menni.
2010. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

19:30

tudod te mi az a diszlexia?? megsúgom, az az olvasással van összefüggésben...

talán diszgráfiás. de arra se látok semmi ráutaló jelet, max a helyesírása sz*r.

2010. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a pszichológus miatt. Ma már sokan járnak úgy, hogy semmi bajuk, csak szeretnék átlépni a korlátaikat, és jobbá tenni az életüket. És még egy csomó pénzt is elköltenek. Komoly dilibogyókat csak a pszichiáter irhat fel, mert ő orvos, és kell a szüleid beleeggyezése. De erről szerintem itt szó sincs.
2010. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Matekra pedig a discalculia
2010. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Átitolag diszgráfiás is vagyok..

Van róla papir :O

2010. okt. 13. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!